Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megnőni a mellem?

Mikor fog megnőni a mellem?

Figyelt kérdés

12 vagyok és már mondrn osztálytársamnak tök nagy, nekem pedig irtózatosan kicsi.

(én vagyok a legidősebb az osztályban)


2012. júl. 18. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy nem fog megnoni.
2012. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy örkké lapos leszel de álltalában 12 évesen kezdődik de a barátnőmnek 14 évesen kezdett el nőni
2012. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Lehet, hogy te kivétel vagy, akinek később kezd el nőni, de nálunk akinek 12 évesen pici melle volt, később se lett sokkal nagyobb.

Illetve akinek ennyi idősen közepes vagy nagy méretű volt, annak az is maradt. Tehát nemigen nőtt már sokat senkinek 12 után.

2012. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy más lánynak már nagyobb a melle, mert mindenki más ütemben fejlődik. Ők sem értékesebbek attól, hogy nagy mellük van, és Te sem vagy kevésbé értékes, mert Neked kicsi a cicid!
2012. júl. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!