Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrös a mellem! Van megoldás?

Szőrös a mellem! Van megoldás?

Figyelt kérdés
Mi a frászt csináljak a mellemmel?! Eleinte csak pihe szőrök voltak, de egyre erősödtek, ma meg már erősebb szőrzet nő rajta mint a lábamon! Csipesszel szedem néha, de a múltkor rohantam, és csak lehúztam borotvával. Azóta brutálisan néz ki!! Három szőrszál nő egy szőrtüszőből! Undorító!!!!

2012. júl. 16. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A borotválást azonnal hagyd abba. Szedd ki csipesszel, talán elműlik. Lehet, hogy kozmetikus is tud segíteni.

Fontos lenne egy nőgyógyászt felkeresni, mert ez valamilyen rendellenességre utal. PCO, és/vagy pajzsmirigy

2012. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha sok van, menj endokrinológiára.
2012. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

De eleinte a pihe szőrök mellett csak egy két erősebb fekete szőrszál volt, és azt olvastam, hogy az normális még.

De zavart, és csipesszel kezdtem el szedni őket, már kb. két éve szedem, mégsem múlik, sőt, időről időre csak erősödött attól is :( a borotva csak egyszeri alkalom volt, de nem kellett volna...

A nő gyógyász mit csinál majd velem? Még sohasem voltam.

2012. júl. 16. 11:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor viszont kamaszkorban a hormonális fejlődés következtében van. Ha rendeződnek a dolgok, akkor elmúlik. De borotválni nem szabad. Bírd ki azt a kis időt.
2012. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok kamasz....
2012. júl. 16. 11:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztem PCOS.
2012. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképp menj nögyógyászhoz, mivel felnöt korban eleve ajánlatos 1-2 évente vizsgálat. a másik pedig hogy nagy valószinüséggel hormonális probléma a háttere.
2012. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De én azt olvastam, hogy normális ha egy két szőrszál van a mellen. Nekem is így volt, azért sűrűsödött be, mert helytelenül szörtelenítettem. Szóval ilyen alapon nem hormonális, bár nem vagyok orvos. A nőgyógyász hogy vizsgálna meg egyébként?
2012. júl. 16. 20:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Vérvétellel kiderül ha pl pajzsmirigy. de kellhet hüvelyi uh is. Voltál orvosnál?
2012. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
január elejére kaptamidőpontot a vérvételre de tényleg kellene egy hormonvizsgálat is. csak nögyógyász tudja megcsinálni?
2012. nov. 26. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!