Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex, vagy petting után a...

Szex, vagy petting után a vizeletem fura szagú, fáj ha pisilek később már véres is lesz. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
17vagyok, kb egy éve kezdtem a nemi életet a barátommal és az elején semmi gond se volt aztán egyik szeretkezés után előjöttek a tünetek, háziorvoshoz mentem kaptam is rá gyógyszert, de utána lévő alkalomkor megint ugyanigy történt, és ez 3szor igy megtörtént, azóta nem volt aktusom és azthittem ezzel már nem is lesz gond, de most petting során megint előjöttek a tünetek. Miért lehet ez, és milyen orvoshoz lenne célszerű mennem ezzel a problémával?
2012. júl. 19. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a párodtól kaptál el valamit. Szerintem mindkettőtöknek el kéne menni orvoshoz.
2012. júl. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már nem vagyunk együtt, de akkoris mindig védekeztünk, másik meg hogy mindkettőknek egymás első partnerei voltunk
2012. júl. 19. 06:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem kizáró ok egy fertőzéshez, hogy első volt. Úgyhogy szépen vedd az irányt a női dokihoz.
2012. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Petting előtt alap az alapos kézmosás ilyesmi. Ha az megvolt akkor nem lehet fertőzés. Minden esetre ez annak tűnik
2012. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!