Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Szúró, viszkető érzés ott lenn, enyhe vérzés illetve barnás folyás. Fogamzásgátlót szedek, még csak az első levélnél tartok, de az első két tüneet eddig még nem tapasztaltam.
2012. júl. 19. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A viszketés fertőzéstől, gombától lehet. Érdemes lenne elmenned a nőgyógyászhoz, hogy nézzen meg, ha kell, kezeljen.
2012. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van, valószínűleg gombás fertőzés. Nekem a 3. levél végén kezdődött.

Sajnos a fogamzásgátló tabletta hajlamossá tesz erre.

Menj el nődokihoz, majd ő ír fel neked valamit.

2012. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a canesten hüvelygombára való készítménye nem vényköteles, igaz?
2012. júl. 19. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:

A Canesten nem vényköteles, de egyáltalán nem biztos, hogy Neked éppen az kell. Azért menj orvoshoz, mert ő biztosan megtudja állapítani, hogy mi bajod van és a Neked legmegfelelőbb kezelést ajánlja!!!

[link]

Ezt olvasd el!

2012. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi van akkor, ha elhasználod a Canestent és mondjuk tünetmentes leszel egy darabig, de a véredben, szervezetedben ugyanúgy ott van a gomba ( vagy tök más fertőzés) és újra kiújul?

Most nem azért, de nekem simán krémet akkor írt az orvos, amikor csak kívülről kicsit piros volt, de nem viszketett és nem volt folyásom. Ezek együttes fennállásánál: krém+kúp+tabletta+ kontroll a kezelés után.

Nem olyan nagy kunszt elmenni az orvoshoz az egészséged érdekében.

2012. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!