Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fura kérdés de melyik a jó...

Fura kérdés de melyik a jó betét? Utoljára több mint 4 éve mensiztem, (2-t szültem majd szoptattam stb. ) és előtte alwayst használtam, most is azt vettem mondván az milyen jó.

Figyelt kérdés
Hát csúszkál, beleizzadok vagy hogy mondjam szépen, nem is szívja fel rendesen a dolgokat szóval... az elmúlt 4 évben annyi betét féle lett nem tudom milyet vegyek.
2012. júl. 21. 15:00
1 2
 1/12 Pucuka002 válasza:

[link]


próbáld ki. Nekem ez nagyon bejött. Kényelmes,mintha semmi nem lenne a bugyidba és ráadásul még egyszer sem ázott át,és már 1,5 éve használom. Ajánlom :)

2012. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is a alwayst ajánlom. De nem tudom miért, amit Ausztriából hozok, az sokkal jobb azonos kategóriában, mint amit itthon kapok.
2012. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát Ausztria messze van nekem. Régen úgy emlékszem valahogy jobb volt,. most minden bajom volt vele ami csak lehet. Első köszi megnézem!!
2012. júl. 21. 15:13
 4/12 A kérdező kommentje:
ja most látom az első is always...na hát én is ilyet vettem ami nekem nem jó...
2012. júl. 21. 15:14
 5/12 anonim ***** válasza:

DM sajátja, Jessa New Generation. Sokkal jobb, mint az Always és olcsóbb is. Nekem bevált, nem gyűrődős, jó nedvszívó, puha pamut érzetű, mindig ezt veszek.

Az Always nekem túl befülledős, a pamutos változata gyűrődős, az az új platinum vagy silk vagy mi a fene nevűtől, meg befülledés miatt még gondjaim is voltak

2012. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lidl-ben lehet kapni egy nagyon jó betétet.

Az a neve hogy Softino,és nagyon bevált,csak ajánlani tudom tényleg:)

220 Ft csak!:)

2012. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom, dmbe úgyis megyek holnap.
2012. júl. 21. 15:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Én és a húgom ugyan alwaysesek vagyunk, de az ikertesóm és anya a Libresse-re esküsznek. Én is használtam már párszor, ugyan nem a kedvencem, de nem is "világvége". Sztem próbáld ki a Libresse-t!

20/L

2012. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Libresse vált be. Ritkán ázok át vele, és kényelmes. Az ALways nagyon műanyag, kényelmetlen.
2012. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

naturella!!szerintem ez a legjobb e.ü betétben és tiszt-ben is:)

15L

2012. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!