Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet az, hogy a nekem 1...

Hogy lehet az, hogy a nekem 1 évvel kisebb és idősebb ismerőseimnek megjött a menstruációjuk, nekem meg még nem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jön meg mindenkinek tegyük fel 12-13 éves korában. Valakinek már 10 évesen is megjön, valakinek meg csak 14-15.
2012. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez teljesen változó és egyénfüggő, hogy kinek mikor jön meg.. Valakinek már 11-12 éves korában valakinek meg mondjuk csak 16 évesen..
2012. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha majd elég érett lessz a tested akkor te i mestruálsz majd.Van akinek 11 évesen , van akinek 16 évesen jön meg ELőször.
2012. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez úgy lehet, hogy mindenki más ütemben fejlődik. Van aki előbb, van aki később. Ha még nem vagy 16 éves, akkor ne aggódj. Ha viszont 16 éves korodig sem menstruálsz, akkor orvoshoz kell menned.
2012. júl. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!