Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél éve jött meg a menzesze...

Nojé kérdése:

Másfél éve jött meg a menzeszem először. Tavaly egész nyáron nem volt meg és most ismét nem jön meg, már 3 hónapja. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így már necces. Nekem egyszer nem volt 3 hónapig, nagyon stresszes időszak volt , lelki egyensúlyom a nullán volt. Most már rendben vagyok. Lehet doki kéne neked?!
2012. júl. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom... most még külföldön vagyok, de ahogy Magyarországra kerülök az lesz akkor az első, hogy elmegyek
2012. júl. 23. 00:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz, mert az nem normális, hogy ennyi ideig kimarad a menstruációd, ráadásul nem is egyszer fordult ez elő.
2012. júl. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az nagyban befolyásolja a dolgot, hogy mennyi idős Vagy. Az én legjobb barátnőmnek, kb 16-17 éves koráig nem állt be rendesen a ciklusa, vitték orvoshoz, de nem csináltak vele semmit, ez bizonyos korig normális. Ha úgy érzed, persze, mindenképpen jó lenne orvoshoz fordulni. De pl 13 évesen még nem lehet akkora gáz...
2012. júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!