Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Nem akarok...

Mi lehet ez? Nem akarok orvoshoz menni. A neten olvasva nem sok hasznos infót találtam.16/L

Figyelt kérdés

nyaralás után hazaértem és rögtön elkezdtem viszketni odalent, viszont ha meg akartam vakarni szembesülnöm kellett az égő fájó érzéssel. pár napra rá leborotváltam és nagyon sok kis pattanásszerű cucc jelent meg. a viszketés továbbra se nagyon múlt el. pedig törölgettem intim törlőkendővel.

kérlek titeket segítsetek nem akarok orvoshoz menni...


2012. júl. 25. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Az intim törlőkendő ilyenkor nem sokat ér...

Vegyél a gyógyszertárba Canesten krémet, azzal kend be magad reggel és este, közvetlenül zuhanyozás után!

Valószínűleg gomba. Medencés strandon voltál nyaraláskor?

2012. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, a net speciel nem erre való, hogy diagnosztizáld magad. Menj orvoshoz, mert jobb úgysem lesz magától.
2012. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen voltam medencéa strandon.. én is azt okolom bár kb a négy napnak el kellett telnie hogy jelentkezzen a viszketés.

köszönöm a tanácsot!

2012. júl. 25. 22:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy alattomos dolog, napokig tanyázik, mire tünetet okoz. canesten!
2012. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

azt ugye recept nélkül is kérhetem?

nem volt még gombám...

2012. júl. 25. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Recept nélkül kapható! Ha kérdezik mire kell, mondd hogy strandolás után fertőzést kaptál odalenn... Kb 1200- 1300 Ft
2012. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. júl. 25. 22:57
 8/10 anonim ***** válasza:
viszont lehet hogy nem mulik el végelegesen tőle. Akkor muszáj az orvos mivel ha makacsabb a fertőzés akkor gyógyszer kell rá különben állandóan vissa fog térni.
2012. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ma már alig voltak tüneteim..
2012. júl. 26. 21:14
 10/10 anonim ***** válasza:
El kell menned orvoshoz!!!
2012. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!