Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam, de nem akarok...

Felfáztam, de nem akarok orvoshoz menni, és kiadni ezreket egy gyógyszerért ami nem is segít, van valami házi praktikátok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Előszöris Google a barátod és a gyakorikérdések keresője is. http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__98515.. már fel lett rakva ez a kérdés, nem igaz,hogy három gombnyomást nem ér meg.


[link]

2009. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam. Aztán előbb kiadtam a házipraktikákra, aztán meg elballaghattam az orvoshoz, hogy arra is kiadjak, amit ő ír fel és még hat is. :(
2009. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok betegséggel hajlandó vagyok szórakozni, de a felfázással nem. Ott a méhed, veséd, hólyagod, annyi szövődménye lehet, hogy inkább menj most egyszer orvoshoz és vegyél meg egy gyógyszert, mint egy fél év múlva hatot.
2009. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban vény nélkül kapható az UROGIN tinktúra, ami 3 napos használat után meggyógyít! Gyógynövények kivonatából áll, nagyon hatásos, a lányomat már többször meggyógyította. :D


[link]

2009. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha felfázok és pisilnem kell 2 percenként akkor forró vízbe kamillát teszek és ráülök, egy nap 2 szer megcsináltam és utána már nem volt vizelési ingerem.
2009. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire fáztál fel, azon nem segít a házipraktika ha már véres gennyet pisálsz..



Amúgy forró ülőfürdő, forralt bor vagy vörösboros tea jó sok cukorral meg citrommal, meleg ruhák dupla nadrág és zokni és meleg alsók, réteges öltözködés, nem pedig úgy mászkálsz hogy divatból kilóg a hasad meg a derekad ha esetleg lány vagy!!!!!

2009. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cickafarktea is nagyon jó. Inni és fürdeni is. És literszám inniaz áfonyás joghurtot. Ha lehet, a házi jellegűt!
2009. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem pisálok gennyeset, csak sokszor érzem, hogy kell, a hasam sem fáj, csak amikor pisilek, csíp egy kicsit, meg utána.
2009. nov. 25. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! A kamillás ülőfürdő tényleg nagyon jó, valamint napi 2 liter kamillatea ivása csodát művel. Amennyiben a tünetek súlyosbodnak, vagy nem javul, azonnal menj orvoshoz. Az urogenitális rendszer nagyon érzékeny.
2009. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!