Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan egy hetet késik a...

Lassan egy hetet késik a menzeszem és úgy vettem észre, mintha kissé meg lenne dagadva az alhasam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Általában 31 naposak a ciklusaim. Barátommal óvszerrel védekezünk, és semmi baki nem volt. Az előző menstruációm után 14 nappal volt pecsételő vérzésem, valószínűleg ovulációs vérzés, bár ilyen eddig nekem nem volt. Semmi olyan okról nem tudok, ami miatt tolódhatna a havim; nem stresszelek, nem híztam/fogytam, minden oké lelkileg is...

2012. júl. 26. 08:44
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és 17 éves vagyok (13 évesen jött meg először, ha ez számít valamit)
2012. júl. 26. 08:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért egy tesztet nem árt csinálni az a tuti. Ha negatív várj pár napot és ha még mindig nem jön meg akkor menj orvoshoz. Lehet fertőzéstől (nem kötelezö tünetnek lenni)vagy cisztától is.
2012. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A terhességi tesz jó ötlet, mielőbb csináld meg.

Orvoshoz akkor kell menni, ha hasi fájdalmad van, folyásod van, legközelebb sem jön meg, vagy mostantól többször késik, kimarad.

Az normális, ha pár évente egyszer egy vérzés kimarad.

Akkor is azonnal dokihoz kell menni, ha a pecsételő vérzés ismétlődik.

2012. júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!