Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóhoz milyen...

Fogamzásgátlóhoz milyen vérvétel szükséges?

Figyelt kérdés

A doki fogamzásgátlót javasolt,ehhez szükséges egy vérvétel.

Papíromra semmit nem írt,nem is mondott ezzel kapcsolatban semmit,nekem meg itthon jutott eszembe.

Pontosan milyen vérvételt kell kérni?


2012. júl. 26. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Általános labort.
2012. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Általános labort,köszi.

Az ugye tartalmazza a máj funkciókat is?Mert úgy tudom az kell a tablettához.

2012. júl. 26. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
meg hormon sem ártana.
2012. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hormont nem szoktak nézni, csak akkor, ha vmi bajod van (rendszertelen menzesz stb). Sőt, sajnos még akkor sem.

Sima rutin vérképet szoktak, abban benne van a májfunkció.

Meg nem ártana megnézetni, hogy van-e trombózis hajlamod, de ha volt volt a családban, akkor ingyen nem csinálják meg tudtommal...

2012. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Véralvadás-profil van, Leiden-mutáció vizsgálata, hormonális állapot fizikai/anamnesztikus vizsgálata, stb.
2012. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgysem te mész el, hogy ugyan vegyék már le a véredet és nézzék meg Leiden mutációra, hanem ad beutalót, és akkor majd ráírja az összes szükséges információt.
2012. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a TB nem finanszírozza azokat a vizsgálatokat,amik PONT NAGYON kellenének ehhez :-(


progeszteron

tesztoszteron

prolaktin

...

2013. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem finanszírozza.


Amúgy sem ezek kellenek elsősorban, vérvétel a véralvadási kockázat felmérése miatt készül, ha alapos, van benne Leiden-mutáció vizsgálat, stb.

2013. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Basszus, megválaszoltam kétszer, anélkül, hogy az elsőt olvastam volna. Na, így kell csinálni.
2013. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!