Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok anyum elakar...

12 éves vagyok anyum elakar vinni nőgyògyászhoz mert görcsöl a hasam meg 2-szer annyi vér folyik mint neki. Szetintetek érdemes ezért el vinni egy 12 évest?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
ártani nem árt. sokan szenvednek, mert görcsöl a hasuk és az, hogy az ember kétrét görnyed és nem bír mozdulni se a fájdalomtól, lássuk be nem normális.
2012. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam 13 évesen,ne parázz. Velem csak beszélgetett,kérdezgetett. Nem biztos,hogy vizsgálat is lesz :)
2012. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A vizsgálatot - ha nem szükséges(!) - még "csak úgy" alapon kicsit korainak tartom.

De egyáltalán nem valószínű, hogy meg is fog vizsgálni, könnyen lehet, hogy a beszélgetés, és esetleg egy hasi ultrahang bőven elég.

Ha pedig sajnos valami miatt tényleg KELL a vizsgálat, akkor nem kérdés, hogy azt sem szabad elhanyagolni. (Tényleg nem hiszem, hogy kellene, mindenkinek más a menstruációja, sajnos az is gyakori, ami neked van. :()


Szerintem majd felír neked egy görcsoldót, és ennyi. (Csomót már csak receptre lehet kapni.)

2012. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, maximum kiderül, hogy felesleges volt, de inkább felesleges legyen, minthogy ne menjetek el és közben baj van.

A túlzott vérzés vérszegénységet és egyéb problémákat okozhat, illetve nem árt tudni, hogy nem kóros-e.

Örülj neki, hogy ilyen anyukád van.


Más tininek a szülei végignézik, ahogy tönkremegy a gyerekük. Ezt nem a nődokira értem, hanem általában. Legjobban azon vagyok kiakadva, hogy sok szülő annyira nem törődik a gyerekével, hogy képes eltűrni, hogy a csinos, normál súlyú, 170 centis lánya 45 kilóra éheztesse megát, és nem tesz semmit, nem viszi orvoshoz.

Szóval neked nagyon rendes anyukád van. :)

2012. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nem fàj csak egy kicsit az meg normális, nem?
2012. júl. 27. 08:48
 6/10 anonim ***** válasza:
ha csak egy kicsit fáj az normális, de az erős vérzéssel kell kezdeni valamit.
2012. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon véreztem amikor menstruáltam, szerencsére már ninc silyen gondom, mert fogamzásgátlót szedek.


Nálam az erős vérzésnek az lett a következménye, hogy nagyon vashiányos lettem, emiatt sápadt voltam, hullott a hajam, töredezett a körmöm és napi 14 óra alvás sem volt elég, folyton fáradt voltam.

A normális vasszint 14 körül van, nekem 1 volt.


Szóval ne ellenkezz, menj dokihoz, mert lehetnek tőle bajaid is.

2012. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az erős vérzésed egyáltalán nem biztos, hogy azért van, mert "beteg" vagy. Lehet normális is. A te korodban nekem is erősebb volt, mint anyukámnak, most meg gyengébb. Na és? :) Nem vagyunk egyformák, még akkor sem, ha ő az anyukám. A görcsök, hacsak nem olyanok, hogy mozdulni sem bírsz tőle, szintén normálisak, még akkor is, nagy kellemetlen. :S

Kérdésedre válaszolva, ha én lennék az anyukád, nem biztos, hogy elvinnélek. Bár fő az elővigyázatosság és ő ismeri a pontos szitut. :) Hidd el, csak a legjobbat akarja neked.

2012. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Molnar G. Reka ***** válasza:
tudom milyen nekemis ez van de nem izgat!-de majd irsz ha bajod volt!
2012. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nem a kortól függ, hogy el kell-e menni nőgyógyászhoz. Csak ő tud biztosat mondani.
2012. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!