Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretkezeskor alig eszrevehet...

Szeretkezeskor alig eszreveheto vilagosbarnas folyasom van, ezt onnan tudom, hogy megtorlom, es barna foltok maradnak a zsebkendon. Ha csak megujjaz, akkor is. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
háááát...talán méhszájseb? sztem ha barnás az belülről jön, azaz nemcsak ilyen hámsérülés, mert az piros, vagy rózsaszínes.
2009. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
en ugy tudom, a mehszajseb rozsaszines, veres folyast okoz.szerintem azert barna, mert nagyon pici a serules..
2009. júl. 16. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A legegyszerűbb, ha elmész nőgyógyászhoz.Nekem is ilyen problémám volt áprilisban, azt hittem csak valami apró seb. Azóta túl vagyok egy méhszájplasztikai műtéten.
2009. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Vérzés, nekem akkor volt, amikor terhes voltam és fenyegető elvetélésem kezdődött, de időben visszaszorították.Lehet hámsejtsérülés, de nem normális, ezért meg kell nézetni.
2009. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha elmész orvoshoz! Bármi okozhatja. Egy kisebb hámsérüléstől kezdve akár komolyabb probléma is lehet az okozója. Csak az orvos fog tudni igazán válaszolni a kérdésedre.
2009. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez csak termeszetes, hogy megyek dokihoz.Meg valaki, akinek mar volt ilyen?
2009. júl. 19. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!