Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek van a candida...

Valakinek van a candida diétával kapcsolatban hosszútávú tapasztalata?

Figyelt kérdés
Egy hónapig bírtam a szigorú diétát, azóta a tünetek enyhén, de visszajöttek. Most egy egész életre mondjak le a cukorról, vagy a gyümölcsről, mikor dinnye szezon van? Képtelenség. Van valami ötletetek? Fogyni nem szeretnék egyáltalán, mert így is vékony vagyok. Miből lehet mértékkel fogyasztani, hogy a tüneteim is elmúljanak?
2012. júl. 27. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak hagyd el az édességeket. Nem azonnal! Szépen lassan. Nem értem hogy mi a baj a gyümölcscukorral. Szerintem azt ehetnél.
2012. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit rosszul fogod fel a diétát. Nem szabad olyan hirtelen belemenni és a gyümölcsöt káros volna mellőzni, pláne ha nem tuningolod magad vitamínokkal meg ásványokkal. A répacukrot és a fehér lisztet ne sajnáld elhagyni. Van helyette sok más.
2012. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem gyümölcsöt egyél, én is úgy csináltam

finomított cukrot viszont ne és a finomított élelmiszereket is hagyd el

2012. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!