Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A candida el tud magától...

A candida el tud magától tűnni vagy a laborban kevertek össze valamit?

Figyelt kérdés
Előző terhességem során a vizsgálat candidát mutatott ki a 36.héten (az otthoni gyorsteszt - lett és az azelőtti orvosi vizsgálatok is). Hüvelykúpot kellett használnom (10 db), amire allergiás voltam, így az orvos 1 db után leállított. Utána nem foglalkoztam a dologgal, mert semmi tünetem nem volt sem addig sem azután (bár 2 hét kellett hogy az allergia okozta hüvelygyulladás elmúljon). Most ismét babát várok és a doki már vagy 4* vett mintát, mert bár az orvosi papírjaimon szerepel a candida, most nem "találja" (otthoni gyorsteszt most is -). Nem diétáztam, nem használtam gyógyszert sem erre sem másra... Az előző vizsgálatot elnézték volna?
2012. júl. 6. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak megerősödött az immunrendszered, a candida főleg akkor tud támadni.
2012. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal a Candida normális esetben is jelen van, csak a mennyisége a mérvadó. Viszont ez utóbbit nem tudják mérni.
2012. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Már magam sem tudom mit gondoljak. Nem vagyok én szerencsés ezzel a laboros dologgal. Előző terhességemnél találtak HPV fertőzést, ami a 3 héttel későbbi vizsgálaton kiderült, hogy téves, mert semmi bajom. A legutóbbi vérvételemet is elszúrták (terhesség megállapítása). Megkaptam az eredményt (előző napi vérvétel), hogy negatív, majd fél órával később a doki UH-n gratulált a 9 hetes picúrunkhoz...

Na mindegy lényeg, hogy nincs candidám, 4 minta csak nem hazudik.

2012. júl. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!