Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cickafark teától tényleg...

A cickafark teától tényleg előbb megjöhet a vérzés? Én leforrázni valót vettem, jó erősre csináltam, a leírás szerint. Naponta hány csészével, bögrével igyak meg belőle, és hány napon, héten keresztül?

Figyelt kérdés
Rakhatok bele cukrot, vagy mézet? Az van ráírva h felfázásra jó, meg emésztésre, akkor mi köze a vérzéshez, vagy csak meghajt menzi szempontjából is a benne lévő tein, akárcsak a kávé, vagy a sör?
2009. júl. 16. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen attól megjöhet.

naponta 2x :) a többit nem tudom.

2009. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A tea elkészítése: 1 evőkanálnyi mennyiséget 2 dl forró vízzel leöntünk, 15 percig állni hagyjuk, szűrjük, és nem édesítve naponta kétszer isszuk, fél órával étkezés előtt.


Mellékhatása: a vizeletet sötétbarnára festi, emiatt ne ijedjünk meg. A nagyon érzékenyeknél kiütést vagy hasmenést okozhat. Fogyasztása nem ajánlatos azoknál a nőknél, akik antibébi pirulákat fogyasztanak, és hosszabb ideig azoknál, akiknek hajlama van a daganatos megbetegedésekre (több mint 3 hónap).



:) Egyébként borzalmas íze van, ezért lehet ízesíteni és más keverékekhez is adni. Menszesz előtt 1-2 nappal a fürdővízbe is lehet tenni belőle.

2009. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én alapba szedek antibébi tablettát, de azért szeretném h megjöjjön a vérzésem, hogy végre szedhessem az új bogyómat, végülis most használhatom, mert úgyis csak addig iszom, amig meg nem jön, és most nem szedem éppen, mert az utolsó tabletta után hagytam szünetet, már lassan két hónapja nem szedem, és amúgyis most lesz váltás :)


akkor nem rakhatok bele cukrot? De miért? Az gyengíti a hatását? és ha nem eszek fél órán belül az ugye nem baj? Legalábbis a vérzés szempontjából.

2009. júl. 16. 21:56
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor ugyanebből a lefforrázni valóból tehetek a kádba is? És ha félig engedem ak ádat akkor mennyi kell belőle? Azt nem tudom mikor lesz menzim, tehát nem tudom kiszámítani h előtte hány nappal vagyok éppen.

Azt írja a papír, hogy fémmel ne érintkezzen a tea, azaz főzés közben nem használhatok fémes eszközöket, dehát al ábos is fém, vagy csak a isma vízhez érhet de a teát tartalmazóhoz nem? Lehet csak azért írta, nehogy megfogja őket a színe nem?

2009. júl. 16. 21:58
 5/5 A kérdező kommentje:

tényleg megjött ía cickafark teától a vérzésem, tegnap kezdtem el inni, ma is ittam egyet, és rá 15 percre kb meg is jött :) méghozzá rendes vér, alig két hónap után, pedig már egy éve vagy 3 havonta vérzek, és az sem igazi vér volt.

Akkor tényleg ettől jött meg. hirtelen közvetlen pár perccewl elődte kezdtem el érezni h meg fog jönni, és jól éreztem.

Most mniden hónapba mikor meg kell jönnie, leőtte inni fogom, és talán majd magűtól is beáll a szervezetem később, hogy mindig pontosan érkezzen meg a vérzés.

2009. júl. 17. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!