Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyaraláson vagyok és azt...

Nyaraláson vagyok és azt hiszem összeszedtem valami fertőzést! Használhatom a Pevaryl G-t vagy várjam meg, hogy mit mond az orvos? (persze csak ha kapok időpontot mostanság. )

Figyelt kérdés
Strandon voltunk és ma reggel viszkető érzésre keltem, és túrószerű folyásom van. Utána olvastam mert nem volt még ilyen panaszom és őszintén minden jel arra mutat, hogy gombám van. Azóta voltam patikába és a nő a Pevaryl G-t ajánlotta és ki is váltottam, de azt olvasom a betegtájékoztatón h aki még nem használt ilyet korábban az előbb orvossal beszéljen. Na de én csak szerdán jutok haza, csütörtöktől pedig menstruálok. Ha ma este elkezdem ezt a háromnapos kúrát árthatok magamnak ? Amúgy a tüneteim nem súlyosak(eddig) elég enyhe a viszketés.
2012. júl. 28. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül semmit ne használj, mert ha félrekezeled magad, abból sokkal nagyobb baj lehet!!!
2012. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!