Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől ilyen furcsa a ciklusom...

Mitől ilyen furcsa a ciklusom kezdete, és miért ilyen a mensim?

Figyelt kérdés
6 nap,mint mindig,de a 17 év alatt ilyen még nem volt! Ugyanúgy első nap görcs,de nem volt erős,mint eddig mindig,hanem barna sűrű krémes,és nem volt benne darabka sem! Nekem eddig mindig darabos volt,és piros! Miután megjött, rá két napja hasszúrka,petefészek körül,és alul alhasnál középtájt,néha kicsit feljebb a gyomor felé! Napi 2-3 pattanás is előjön,pedig soha nem volt a 30 évem alatt max. 2 egyszerre! Mára elmúlt a mensi,maradt a hasszúrka,és a pattanás még mindig jön elő! Ja,és ilyenkor első nap általában hasmenés,de most azóta napi egyszer megyek,nincs szorulásom,de alig tudok csak egy kicsit! Ez mitől lehet? Néha a víz is lever,minden ok nélkül! Szóval a hűsben ülök,és hopp,lever a víz! Szédülök is,de alacsony a vérnyomásom! Néha heves szívdobogásom is van,ez előfordult már az évek alatt máskor is! Mitől lehetnek ilyen tünetek? Lehet csak a korral jár? De még nem vagyok annyira idős,csak 30!
2012. júl. 28. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhesség előfordulhat?
2012. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
December óta szeretnénk babát,de mivel rendesen 6 napig meg volt a mensim,ezért kizártam a terhességet! Meg az első emelkedett hőjű napon voltunk együtt,az meg állítólag későn is van,tehát esélyt sem nagyon látok rá,hogy baba legyen a dologban! Nagyon szeretnénk,első baba lenne,de nem kapaszkodok minden tünetbe,hogy biztos baba miatt van,ennyire azért nem görcsölünk rajta,ezért ezt én ki is zártam! Meg hát 6 napig a vérzés az elég sok a terhesség alatt,nem?
2012. júl. 28. 16:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy ma már a hátamon is volt egy pattanás,és most van az államon is egy új,ami de. még nem volt ott!
2012. júl. 28. 21:00
 4/6 A kérdező kommentje:

Terhesség kizárva,36,4 a hőm a 10. napon!

De még mindig nem tudom mitől van ez! :( Lehet csak a hormonojaim bolondultak meg... ?

2012. júl. 30. 07:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Stressz okozza szerintem. Nincs valami új, váratlan, idegen változás a környezetedben ami ezt váltja ki?
2012. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmiről,hogy valami ilyesmi lenne! Viszont még mindig szúrkál a hasam alja! Hogy alig érezhető,hol kicsit jobban! De nem is a legalja,hanem kicsit a oldalt,de a köldöm alatt! Már másfél hete lassan! A pattanások kezdenek enyhülni! Ja,és ez a hasszúrka majdnem olyan,mint amikor futáskor szúr az ember hasa! Kicsit hasonlít rá,csak nem fáj annyira! Nem is fáj,inkább csak olyan kellemetélen kis nyilaló érzés!
2012. júl. 31. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!