Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hány évesen jött meg...

Nektek hány évesen jött meg az 1. menstruációtok? Sok volt elösször? Görcsöltetek? Volt hogy pár napot kihagyott közbe?

Figyelt kérdés
Az utolsó kérdést így értem Pl:1. nap megvan aztán 1 nap nincs aztán megint van.Köszönöm az értelmes válaszokat.
2012. júl. 28. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
én 12 voltam és az elsö nagyon fájt a többi már alig.
2012. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 13 éves voltam, az elsőt mondhatni észre se vettem, egyáltalán nem fájt. Utána is csak kicsit volt kellemetlen, most(17 vagyok) viszont már néha eléggé fájdalmas a 2. nap (első nap alig vérzek, második nap megvan rendesen, aztán megint gyenge szerencsére). Pár hónapig rendszertelen volt, mostanra beállt elég jól, 27-30 napra, és kb. 5 napig tart.
2012. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12 évesen, most márciusban. az első nagyon sok volt, hála az égnek vastag farmerban voltam így nem áztam át, nem éreztem semmit, nem görcsöltem. nem hagyott ki napokat. azóta is csak nagyon minimálisan fáj, a másodikat sem éreztem (2 nappal hamarabb jött meg akkor), a harmadikat meg már kicsit igen, mert 8 napig késlekedett, és addig néha görcsöltem pár másodpercre :)
2012. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11 voltam. Nagyon fájt, aznap hazaküldtek suliból. Most már nem fáj soha...az elején rendszertelen volt, de kb 3 ciklussal későbbre beállt.
2012. júl. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
júl.21-én jött meg először...pont tábor utolsó előtti napján..ja és nem görcsöltem meg semmi..egy picit sok volt de..kibírható volt.13/L
2012. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!