Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek sincs éjjel menstruacio...

Nektek sincs éjjel menstruaciotok?

Figyelt kérdés
Már beállt nekem, vagyis 2. Hónapja ugyan akkor jött meg. Éjszaka viszont betétet sem teszek be, mert ha nem 10ig alszom, hanem mondjuk sulira felkelek, vagy 9 fele, akkor semmi nem jön.q
2012. júl. 14. 23:07
 1/8 anonim válasza:
nincs. alszik ő is.:)
2012. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában csak arról van szó, hogy nem annyira erős,hogy összegyűljön annyi, ami kifolyik. Tehát a hüvlyedben összegyűlik és amikor felkelsz, kifolyik. Akkor viszont véres lehet a ruhád vagy bármi. Az is lehet még, hogy alvás közben lelassul kicsit a szervezet, tehát a menstruácó is kicsit lassabb lesz.
2012. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem is igy szokott lenni:)
2012. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ha vízszintesen vagy akkor úgy is marad ha nem olyan erős, ha nagyon erős, úgy is kifolyik, de ha felállsz könnyebben megindul a vérzés. Mindenesetre ha nagyon vérzel napközben,tegyél be éjszakára betétet.
2012. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van első két este.
2012. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4-5 éjszaka is van. Az első éjszakákon pedig 2 szupervastag betétet rakok be, mert akkor vérzek a legjobban. De lehet, hogy csak azért, mert fészkelődök éjszaka. Ez mindenkinél egyéni.
2012. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem éjszaka is van csak kicsit kevesebb mint nappal...
2012. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem első 3 napba ugyanúgy van, mint napközben, így marha kényelmetlen, mert nem tudok olyan pózban aludni, mint akarok, de a második 3 napban már nincs...
2012. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!