Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten jó endokrinológus...

Budapesten jó endokrinológus aki lehető leghamarabb tud fogadni?

Figyelt kérdés

Sajnos az előző endodoki nem jött be, a nőgyógyászok nem foglalkoznak ezzel csak elintézik tüneti kezeléssel/fogamzásgátlóval.


Viszont hamarosan költözöm az Egyesült Királyságba és szerettem volna még ezelőtt elintézni ezt a dolgot- van egy rakat leletem, mindenféle hormonvizsgálattal, tulajdonképpen nekem már max. csak fizikális vizsgálat kéne meg gyógyszerfelírás... nem hiszem el hogy ez olyan nagy kívánság, de úgy tűnik egyes helyeken igen...


2012. júl. 29. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, jól értem e a kérdést? Mi keressünk neked egy munkanélküli endokrinológus orvost, aki pont terád vár.

Ez tényleg nem nagy kívánság. Holnap útnak indulok...

Jut eszembe: olcsó legyen, és gyors?

2012. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már megbocsájts, de te normális vagy?

Igen, tanácsért fordultam ide hátha tud valaki egy jó dokit, mert erre van az oldal.

Ha nem tudsz kulturáltan válaszolni légy oly szíves ne is írj... -_-

2012. júl. 29. 01:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Két orvost tudok javasolni,mindkettő nagyon jó,kedves,és szerintem,ha jelzed,hogy sürgősen kellene,tudnak fogadni.

Mindketten a Rózsakert Medicalban dolgoznak:

dr.Németh Csilla,vagy dr.Kelemen Csaba.

Nem olcsóak,de profik, nagyon sok külföldi jár oda,ismerik a kinti gyógyszerek neveit stb ami még külön előny(én is külföldön vagyok,Berlinben).:

[link]

2012. júl. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!