Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek nőgyógyászhoz?

Menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mar egy ideje néha szúró, néha viszkető érzésem van a nemiszervemnel, és nem mitől.. kicsit piros is, viszont meg szűz vagyok. Menjek nőgyógyászhoz?
2012. júl. 29. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
szerintem igen, fertőzést akárhol össze lehet szedni sajnos :/
2012. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen. Hány éves vagy? Itt egy kis segítség. :)



http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__30468..


A 4. választ nézd, tanulságos.

2012. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ez fertőzés, gyulladás jele.
2012. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
14.. és ha egy krém hatására jobb lesz? nem rég óta használom, de mar jobb..
2012. júl. 29. 16:10
 5/12 A kérdező kommentje:
és tudom hülyén hangzik, de hogy mondjam el és kinek hogy nőgyógyászhoz kene mennem..? nem túl jó a viszonyom a családommal..
2012. júl. 29. 16:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod krémmel, de ha 1-2 napon belül nincs változás, akkor irány a doki. Mint irtam a "másik nyíláson" keresztül fog megvizsgálni, mível szűz vagy. Úgyhogy semmi kárt nem fog okozni.
2012. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Szoktál masztizni? Nem lehet, hogy akkor szedtél össze valamit?

2012. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és köszönöm mindenkinek. nem szoktam.. én arra gondoltam meg hogy nem rég használtam egy másik betétet, nem amit szoktam, nem lehet egy allergén reakció? és mi lehet a fertőzés következménye?:S
2012. júl. 29. 16:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet belőle úgynevezett felszálló fertőzés. Ez azt jelenti, hogy egy banálisnak hitt fertőzés, amit nem kezelnek feljebb terjed a méhszáj - méh - petevezeték - petefészek felé és ott is gyulladást vált ki. Ha továbbra is kezeletlen marad, apró kis hegesedésekkel gyógyul, amik későbbiekben meddőséget okozhatnak ill. daganatos elváltozást (fertőzéstől függ).
2012. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kéne menned orvoshoz, mert látatlanban borzasztó nagy felelőtlenség bármit mondani!!!
2012. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!