Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek el nőgyógyászhoz?...

Menjek el nőgyógyászhoz? Hogyan történik a vizsgálat?

Figyelt kérdés
Tegnapi napon nagyon fájt a petefészkem. A mai napon is fájt, mind a két oldalon.görcsös fájdalmam van. A menstruációm 25-én múlt el. Lehet komolyabb bajom, menjek el nőgyógyászhoz, de még szűz vagyok. Mi történik a vizsgálat során.
2012. máj. 31. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem peteeresed van, az szokott ugy szurosan fajni a petefeszkeknel. Ha nem mulik el, akkor menjel dokihoz. De szerintem peteeres csak.
2012. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magad megnyugtatására nem árt, ha elmész vizsgálatra, egyszer úgyis el kell kezdeni. Ne félj tőle, kicsit kellemetlen, de hozzátartozik a női léthez :)

A szüzeket végbélen keresztül vizsgálják, a hasadat ultrahanggal, ami nem fáj. Ha pedig mindenképp be kell nyúlni a hüvelybe, van olyan kicsi műszerük, ami a szűzhártya nyílásán befér.

2012. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Tessék, ezeket olvasd el!

2012. jún. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, ez peteérés lesz.

De azért lassan kezdj keresni egy négyógyászt, hogy ne csak úgy ess be az ajtón és ahoz kerülj aki éppen ott van, ha valami bajod támad majd.

Én mindenképpen női dokit javaslok, elsőre pláne! Elötte azért sokkal elviselhetőbb a vetkőzés, terpesztés, mint egy férfi elött, azonkívűl mivel nem csak orvos, hanem nő is, nyilván sokkal könnyebben megérti minden nyavalyánkat amivel hozzá fordulunk, hiszen nagy valószínűséggel már ő is átélte. (nem csak könyvből tanulta)

2012. jún. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nő egy nőgyógyász, nem biztos, hogy megértőbb mint egy férfi, mert pl. ha a beteget megviseli a menstruáció, vagy bármi más női baj, nem biztos, hogy a női nőgyógyászt is. Írták már sokan, hogy milyen durva volt velük a női nőgyógyász, mert őt nem viselik meg annyira ezek a dolgok, mint a betegeket. Nem attól lesz valaki jó vagy rossz orvos, hogy milyen nemű!!! Ezt kellene már egyszer végre megérteni!!!
2012. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!