Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Befolyásolhatja az első...

Lexa00.1 kérdése:

Befolyásolhatja az első menstruációt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

12 vagyok és még nem jött meg, anya 14 volt az elsőnél. Befolyásolhatja ez azt, hogy nekem mikor fog megjönni az első???

A legtöbb barátnőmnek már megvan...



2012. júl. 29. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Max genetikai dolog lehet benne, de szintem nagyon nagyon minimálisa befolyásolása, szóval én is nemet mondanék.
2012. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Édesanyám 13 volt az elsőnél, nekem 15 évesen jött meg. Minimális befolyással van rá, erősebb a környezeti meghatározottság, milyen a testfelépítésed, táplálkozás stb. Ha nagyon sovány vagy, később jön meg, ha van valami hormonális problémád, az is tudja tolni.
2012. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy ne azt nézd, hogy más lány már menstruál, mert nem attól lesz valaki értékesebb, hogy előbb fejlődik, és Te sem vagy kevésbé jó és értékes, mert még nem menstruálsz!
2012. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!