Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első teherbeesésem azonnal...

Első teherbeesésem azonnal sikerült, a második már nem megy olyan gyorsan. Hasonló tapasztalatokra lennék kíváncsi, és vajon mi befolyásolhatja ezt a különböző eredményt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos fogalmam sincs mi befolyásolja! Én pl. az első babámmal első hónapban rögtön terhes lettem!! Aztán szoptatás kellős közepette mikor a fiam 8 hós volt ismét babás lettem, sajnos őt elveszítettük :(

Majd miután úgy gondoltuk hogy kihevertük a veszteséget meg a dolgaink is jól alakultak, a fiam 12-13 hós korától próbálkoztunk. Hőmérőztem is, peteérésem is volt mégis 6 hónapig semmi eredmény. A 7.hónapban sikerült a kislányom szóval így nagyobb is lett köztük a korkülönbség mint ahogy terveztük, pedig azt hittem hogy én aztán a könnyen teherbeesős típus vagyok.

2010. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis könnyen teherbe esős típus vagy, ha fél év alatt összehoztátok a bébit. 1 évig nem kóros, ha nem jön össze
2010. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok...igen de úgy hogy pontosan tudtuk mikor van peteérés és akkor mindig együtt is voltunk stb. és mégse sikerült 7hónapig...ha csak vaktában lövöldöz az ember akkor valóban nem sok félév:)))
2010. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam az első baba 4hónap alatt jött össze, a második pedig 1év után se akart jönni. Az orvos clostyt írt fel és az elsö hónap után teherbe estem.

2010. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!