Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 hetes terhes vagyok és...

7 hetes terhes vagyok és borzalmasan fájnak a melleim, miért?

Figyelt kérdés
Van hogy mindkettő van mikor csak a bal, a felső külső negyede fáj általában, nyomásra még jobban, mikor éjjel fordulok vagy felkelek rettenetesen fáj, de napközben is ha hozzáérek. Olyasmi fájdalom mint a mensi előtt szokott lenni csak ez 10 X annyira fáj! Már előre félek az éjszakától, néha bele is szúr meg lüktet. Nagyon félek, hogy vmi nagy bajom van!
2012. júl. 29. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy csak a tejmirigyeid kezdenek aktiválódni de ha nem múlik el akkor menj el orvoshoz
2012. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elmegyek, de csak jövő héten szerdán lesz, szabadságon van.
2012. júl. 29. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
teljesen természetes, nem is fog elmulni pár hétig még, a hormonktól van. Ha utána nézel a terhesség tüneteinek akkor megtalálod. érdemes lenne ilyenekröl olvasgatnod hogy ne parázz be feleslegesen dolgoktól. Gyakori az ilyen-olyan fájdalom, görcsölés. Alkulnak át a dologok bent, nö a méhed, nyulnak a szalagok majd stb. ezek mind kellemetlenséggel járnak általában.
2012. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj, hogy túl sokat olvasok....Persze fájhat, de ennyire???
2012. júl. 29. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, a legtöbb nő rá sem tud feküdni és ugy érzi leszakad. Hidd el hogy normális. Söt ismerek olyan nöt akinek simán a mensi elött fáj olyan szinten hogy ruhát alig birja elviselni magán és 3-szor akkora lesz a melle mint egyébként és minden hónapban ez van neki.
2012. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normali, nyugodj meg. En is ugyanigy szenvedtem az elso kb 2 honapban, mar majd megorultem tole, ko kemenyek volak, nagyok, feszesek, a melltartoban meg csak csak, de mikor azt levettem.... na akkor le akartak szakadni. SZep lassan elmult, neked is el fog.
2012. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nekem nem feszül csak fáj és nem az egész csak az a külső felső negyed....az előző terhességeknél nekem is a leszakad érzés volt de ez most más, fáj ha hozzáérek...ma be akartam jelentkezni uh-ra de augusztus végére volt időpont, azt mondták ha fáj az nem sürgősség...mert az nem baj...hát köszönöm....
2012. júl. 30. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!