Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes nem vagyok mert fogigát...

Terhes nem vagyok mert fogigátlót szedek, de rá másfél hétre vérezni kezdtem kicsit kb 2napig meg most egy kicsit és borzalmasan szúr az alhasam és fájnak a melleim. Mi lehet ez? nagyon félek!

Figyelt kérdés
:(...el mentem dokihoz és szerinte azért van mert amikor előzőleg beteg voltam , lehet hogy ráment a petefészkemre és begyulladt.Sajnos csak szombaton tud fogadni a nőgyógyász.Van vmi megoldás addig is hogy ne fájjon?A mellfeszülés az lehet a fogigátlótól azt tom.Szal valamilyen megoldás?Vagy szerintetek ez petefészek gyulladás lehet?
2009. febr. 9. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
hideget ne rakj rá semmiképp,meleg dologot(hátmelegítő azt az alhasadra rárakod, forro törölközö,zselé amti felkell forralni az is sokat segithet,probálj be feküdni,segít ha meleg vizbe rakdo a lábad forroba átjárja a tested a meleg!
2009. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megilyeszteni de a fogigatlo mellett is lehet terhes az emberes ha a melled is faj az egy kicsit gyanussa tesz,alhasi fajdalom pete feszek iranyabol lehet mehen kivuli terheseg,ha verezgetsz az sem jo jel,petefeszek gyuladas melett nem szokott verezgetni,vagy a fogigatlot nem birod es azert verezgetsz,ez esetben masikat kell hogy szedj,miota szeded?
2009. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmentem nőgyógyászhoz és kiderült hogy a méhfalam kicsit begyulladt és attól volt hogy fáj a hasam...meg hogy bekevert az előző héttel való betegségem és megzavarodott a hormonkészletem...terhes nem vok...tuti
2009. febr. 15. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!