Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek melyik tampon vált be?

Nektek melyik tampon vált be?

Figyelt kérdés

Nem nagyon használok tampont, de most pont nyaralás alatt lesz meg. Eddig OB-t használtam, de legutóbb nem tudtam feltenni.

Naturella esetleg? a tisztasági betétük nagyon bevált.


2012. júl. 30. 10:53
 1/8 A kérdező kommentje:
*betétjük
2012. júl. 30. 10:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát..én OB párti vagyok, noname-t csak akkor használok, ha valakitől kérek és mondjuk olyat tud adni. Naturellát nem próbáltam, nekem az OB ér annyit, h kifizessem az árát, mert nem volt vele problémám még:)


OB-ból használtam már minit, light flowt és most normált használok.


A feltevési probléma nem feltétlenül a tampon hibája, lehet rágörcsöltél, vagy rossz pózban toltad fel, stb. Letesztelném a helyedben még vagy 2x, ha akkor sem sikerül, akkor váltanék.

2012. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A naturella nagyon jó én is azt használom, olcsóbb, illatos, könnyű kicsomagolni. De mit jelent az, hogy nem tudtad feltenni? Gyenge vérzésre minit vegyél.
2012. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a facelle tampon teljesen bevált, Rossmann-ban kapható.
2012. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
annak idején én is ob-t használtam, aztán kicsit csóróbb lettem és a dm-ben vettem noname-et, ami nagyon bevált. jessa vagy mi...a normál komfort sokkal vékonyabb, könnyű felhelyezni és hiába lenne rá pénzem, minek vegyem a drágábbat, ha ott csak a nevet kell megfizetni...
2012. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
naturella..az addig okés, hogy jó az illata, de ha belegondolsz, kényes helyre olyat helyezel fel, ami még illatanyagokkal is bombázva van. inkább maradok a természetesebb dolgoknál
2012. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mivel még szűz vagyok, nem volt túl sok választásom...kb. csak OB-ban volt mini, így maradt az. :)


Amúgy a legelső élményem tamponnal 14 éves koromban volt, kénytelen voltam használni, de csak normál méretű volt, na, hát gondolom ez egy meghatározó élmény volt a továbbiakra. :)

2012. júl. 30. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a dm-es Jessa-t használom, nekem tökéletes, semmivel sem rosszabb, mint az OB.
2012. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!