Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha még szűz vagyok, akkor...

Ha még szűz vagyok, akkor igaz, hogy a nőgyógyász nem vizsgálhat meg? Azt hallottam, hogy csak megnézhet, de nem nyúlhat belém. Így nem kell tőle annyira félnem? És a vizsgálat nagyon rossz, ha mégis megvizsgál?

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért mész nőgyógyászhoz? Azért hogy megnézzen? Mit nézzen? Ha van valamilyen problémád akkor megvizsgál függetlenül attól, hogy szűz vagy-e vagy sem. Ha "megnéz" attól még nem fog tudni megállapítani semmit.
2012. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez nem így működik. nyilván, ha olyan miatt keresed fel, hogy muszáj nyúlkálnia, akkor nyúlkálni fog. az UH-nál van olyan, hogy ha szűz vagy akkor nem csinál hüvelyit, csak hasit. amúgy meg nem kell félni, nem fog bántani. ő is csak egy orvos a sok közül.
2012. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
anyukám szeretné, ha elmennénk, mert rendszertelen a mensim, pedig 17 vagyok. nagyon félek a dologtól és nem tudom, hogy mire számítsak.
2012. júl. 30. 14:41
 4/9 anonim ***** válasza:
a rendzsertelen mensivel inkább endokrinológiára kéne menni. Amugy megvizsgálhat a nödoki csak nem ugy. Én 13 évesen voltam előszőr és vett kenetet.
2012. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is rendszertelen a mensim, és nem 17 vagyok, hanem 22 múltam. Szóval én ezzel nem mennék nőgyógyászhoz. Persze kivéve, ha súlyos a probléma, de ha csak hol késik, hol nem, az még szerintem belefér.

Amúgy maga a vizsgálat nem kellemes, de kibírható. Nyilván, ha szűz vagy még, akkor óvatosabban fog vizsgálni.

2012. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kenyelmetlen, tul kell magad tenni rajta.


Es igenis menj el ha rendszertelen!

En se foglalkoztam vele hogy nehol kimaradt meg csak 35 napra jott meg vag ha stresszeltem akkor semmi se... Es nah bumm most igy keson meg jol kiutott a kezeletlen hormonzavar holott elcsiphettul volna az elejen is...

2012. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ötös ezzel akkor lesz gond ha majd babát akarsz.... Én is igy jártam:(
2012. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megvizsgálhat, de első körben inkább uh-ra számíts. Ha mégis megvizsgál, akkor sem kell tartanod tőle, nagyon óvatosan bánnak a szűz lányokkal, és a vizsgálat egyáltalán nem fájdalmas, maximum kellemetlen. De inkább a szituáció, és nem az érzés miatt. Ne félj tőle, én is voltam sokszor szűzen is (sajna muszáj volt különböző gondok miatt), és ki lehet bírni. Az első előtt persze mindenki izgul, de azért ne aggód magad halálra, nem ér annyit! Sok sikert!
2012. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem muszáj akkor nem nyúl a puncidba, hanem a fenekeden keresztül vizsgál.
2012. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!