Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak Dr. Bartha Tündéről (Debrecenben nőgyógyász)? Milyen szakember? Hogyan bánik a betegekkel?

Figyelt kérdés
Régóta járok orvoshoz, de eddig senki sem segített, és szeretnék végre tényleg egy jó orvost találni. Nem terhességről lenne szó, de minden tapasztalat/vélemény sokat segítene.

2012. júl. 30. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem régóta - csupán egy hónapja - járok a doktornőhöz, mint magánbetege, de elmondom a tapasztalataimat. Nekem többen ajánlották, köztük orvos munkatárs, aki szintén hozzá jár, és már nála többször szült nők is, úgyhogy úgy döntöttünk a párommal, hogy teszünk nála "egy próbát" a pocaklakónkkal. Először 5,5 hetesen kerestük fel, akkor végzett rákszűrést, manuális vizsgálatot, hüvelyi ultrahangot, alaposan kikérdezett, mindezt úgy, hogy a párom is bent volt, és vele is szívesen beszélgetett, még oda is hívta, hogy "nézze meg az apuka a gyerekét". Kedves, mosolygós, gyors, beszédes, türelmes, segítőkész, vagány. Harminc körül lehet, neki is van gyereke. Az asszisztense is kedves, vele is lehet és kell beszélni, a kérdéseire válaszolni. Akkor 10.000-t fizettünk. Tegnap voltunk a 10. heti uh-on, ami nem volt kötelező, de mi kíváncsiak voltunk, és hát javasolt is volt, mert veszélyeztetett vagyok, vagyis a pocaklakó az, ezért bevállaltuk azt is, megnyugtatásképp, akkor 6.000-t fizettünk.Panasszal még tehát nem voltam nála, de eddig bejön. =)
2012. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Bár azóta már voltam nála, és tényleg nagyon alapos és segítőkész! Örülök, hogy végre sikerült találni egy ilyen orvost. Eddig csak kellemetlen tapasztalataim voltak nőgyógyászokkal kapcsolatban, ezért is akartam biztosra menni. De most már megoldódni látszik a dolog.

Sok boldogságot a babához! És remélem minden rendben lesz! :)

2012. dec. 3. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!