Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Szentágotai Ferenc/Flór...

Dr. Szentágotai Ferenc/Flór Ferenc Kórház? 2012.

Figyelt kérdés

Csak nagyon régi véleményeket találok róla, így szeretnék néhány kérdést feltenni a Flór Ferenc Kórházban rendelő dokiról.

Neki van valahol magánrendelése, esetleg honlapja?

Kinek mik (a lehető legfrissebb) tapasztalatai vele szakmailag/emberileg?

Kb. mennyi idős, mennyire áll nyugdíj előtt a doktor úr?

Esetleg aki a kórházban szült, de másik dokinál, mi a tapasztalata a fentiek alapján?


Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!


Egy leendő édesanya



2012. máj. 8. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én személyesen ismerem, 1954. júliusi születésű. Fogalmam sincs mikor megy nyugdíjba. Nem tudom milyen orvos, szülész. Állítólag magas a tarifája.
2012. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Ez nem sok infó, de több a semminél, nagyon szépen köszönöm!

Igazából a jó orvosoknak (akik emberileg és szakmailag is szuperek) mindegyiknek magas a tarifája szerintem.. :)

Bár ezt úgy mondom, hogy teljesen tapasztalatlan vagyok a témában, most kezdtem utána járni a dolgoknak, most szeretnénk belevágni a baba projektbe és első körben szeretnénk tájékozódni a témában! :)

2012. máj. 8. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

6 hete szültem nála a második babámat. Én maximálisan megbízok benne. A mostani szülésemnél felhívták, hogy bent vagyok, de nem kell sietnie, mert még az elején vagyunk a szülésnél. Jelezte, hogy rosszul lett az édesapja és lehet, hogy nem fog tudni bejönni a szülésre. Elszomorodtam. Aztán visszacsörgött kb fél óra múlva, hogy megpróbált mindent elrendezni otthon és jön be hozzánk. Szerintem ezzel mindent leírtam, hogy mennyire megbízható. A terhesgondozás 10e Ft/alkalom. A szülés 90e Ft. Nagyon szépen dolgozik. Ez annyit jelent, hogy igazodik a kismama igényeihez. Tapasztalt, kedves és türelmes orvos. A kórházban a szülésznők is nagyon szeretnek vele dolgozni, ezt ők mondták. Biztos vagyok benne, hogy még nem megy nyugdíjba.

A honlapja www.drszentagotai.hu

Ha kérdésed van, szívesen válaszolok még.

2012. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ejha, nos ez már sokat elárult!! :)


Nagyon köszönöm a válaszod!! :)

2012. máj. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!