Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt már nőgyógyászatil...

Akinek volt már nőgyógyászatilag cisztája, annak milyen tünetei voltak? Azonnal műtötték?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
általában elmúlik gyógyszertől és tünetek szurkálás, erösebb folyás ilyesmi.
2012. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy nálam mi a helyzet. Leírom:

2 hete epegörcsöm volt, mert vannak köveim, rá egy hétre barna folyás, mint mensi előtt, volt élénk vér is, de ez már tart 7 napja. Hozzá kell tennem, hogy szoptatok még és eddig 3x volt mensim szülés óta. 19 hónap után jött meg először. Felhívtam a dokimat, azt mondta lehet a szoptatástól köztesi vérzés, meg a görcs miatt is lehet. Idén február végén voltam már rákszűrésen akkor minden rendben volt. A derekam néha fáj, de az is azóta mióta volt az epegörcsöm.

2012. júl. 31. 11:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4,5 centis volt. Tompa fájdalmat éreztem a jobb oldalon az alhasamban. Házidoki sebészetre küldött, onnan UH, aztán nőgyógyász. Kiderül a ciszta, a doki mondta, hogy vmelyik nap feküdjek be, mert meg kell műteni, ez nem olyan fajta, ami elmúlik magától.

Felhívtam a saját dokim, ő azt mondta, hogy azért a műtéttel még várjunk...

Egy hónap múlva mentem kontrollra, a ciszta nem volt sehol...

A legtöbb ciszta elmúlik magától, még gyógyszer sem kell hozzá.

2012. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!