Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Help! Nagyon parában vagyok!...

Valaki : kérdése:

Help! Nagyon parában vagyok! 16 éves vagyok. Már évek óta érzem, hogy valami nem stimmel velem nőgyógyászatilag, de az orvos sosem talált semmit. De ÉRZEM, hogy valami nem oké. Vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon sok a fehér folyásom, és sokszor van csípős hüvelyi fájdalmam. A menzeszem először tök rendszeres volt, most kb. egy éve megbolondult, multkor is 8 napot késett!

A szüleim nem nagyon hisznek nekem, mert " Az orvos azt mondta,hogy minden oké"... Mi lehet a baj? A legjobban attól félek, hogy nem lehet majd gyerekem... Ezekkel a tünetekkel ez előfordulhat?


2012. júl. 11. 22:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mikortól van meg neked?
2012. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
13 évesen jött meg először
2012. júl. 11. 22:09
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ettől van bajod, hogy a semmitől parázol, a tudatod tesz beteggé.
2012. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
A fehér folyás az nem gond, ha bugyi is átázik, akkor használj tisztaságit, vagy betétet- persze hagyj szüneteket, hogy szellőzzön. A csípős hüvelyi fájdalom, az legtöbbször fertőzésre utal, de ez volt már neked akkor is amikor az orvos látta? Nem tudom hogy a 8 nap késés mennyiben lehet fontos, de lehet a fertőzés miatt van.A fertőzésből lehetnek szövődmények, ezért lehet hogy nem lehet majd, de ez nagyon messze áll.Mindenesetre szólj a szüleidnek, hogy lehet fertőzésed van, és mond nekik, hogy inkább vigyenek el nődokihoz, mint hogy szövőmdmény alakuljon ki.
2012. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam, egész fiatal koromban, sok folyás, sokszor csípett, és viszketett nagyon! Soha semmit nem találtak... Ez végigkísért huszonéves koromig, amikor megismertem a férjem, azóta egyszer-kétszer volt mindössze 10-en évek alatt... Mindenki vonja le a következtetést, én nem tudom mia valódi ok:pszichés, az éllandó partner, a szolídabb élet? Passz.
2012. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Milyen vizsgálatokat végzett az orvos?

Vett kenetet és megnézték, hogy van-e fertőzésed?

2012. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Úr Isten,nekem ez már nagyon régóta van... ÉVEK ÓTA!

Az a hülye orvos csak néha felírt egy-egy hüvelytablettát, aztán kész...

A szüleim meg nem vesznek komolyan... Van már időpontom, de 3 hónap múlva csak,mert nálunk ez így megy...

De ha szövődmények lennének,valami feltűnőbb jele is lenne,nem?

Én nem élem túl,ha nem lehet kisbabám :'(((

2012. júl. 11. 22:20
 8/24 A kérdező kommentje:
Az orvos piszkálgatott valami vattaizével és mondott valamit...Ennyi..
2012. júl. 11. 22:22
 9/24 anonim ***** válasza:

hüvelyflóra visszaállító kúpot próbáltál már?

lehet hogy csak nem megfelelő az egyensúly és attól van a csípő érzés.

2012. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
%. vagyok, és már van kisbabám:) Nyugi! DE ne hagyd annyiban, vetess kenetet, tenyésztesd ki, menj magándokihoz ha kell, nem hiszem el, hogy anyukád ezt nem érti meg... Amit házilag tehetsz addig is: Intim mosakodók, pamut alsónemű, nem túl szoros nadrág, ilyesmi.
2012. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!