Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél napos buszúton mit használ...

Fél napos buszúton mit használjak? Tampont vagy betétet?

Figyelt kérdés
3-4 óránként állunk meg benzinkutaknál, szóval elméletileg tudnám rendesen cserélni a tampont is. A 2. napom lenne, és normal-t használnék, a mini alig bír ki 3 órát.
2012. júl. 31. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Tampont!


De a benzinkúton a csere előtt mindig alaposan moss kezet és ne fogd meg utána se a kilincset, se a deszkát, se semmit. Majd csere után.


És igen, a normál tampon jó lesz, az 4 órát simán ki szokott bírni az első napokon is :)

2012. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
A tampon kényelmesebb, de a benzinkúton MINDEN mocskos, nem hiszem, hogy tiszta kézzel tudnád berakni. Ha meg nem tiszta a kezed, szinte biztos, hogy összeszedsz valami fertőzést. Emiatt a betét jobb, az viszont meleg és kényelmetlen.
2012. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van fertőtlenítő kéztörlőd/törlőkendőd (lehet kapni sok helyen) akkor tampon. Én is úgy szoktam, mert sajna a szappant sem mindig ismerik minden kúton.
2012. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vigyél magaddal jobbfajta kézfertőtlenítőt. ha meg nem bízol a tamponban,hogy kibírja, akkor használd a betét+tampon kombinációt
2012. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vékony betét + tampon és használj kéztörlőt
2012. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

és igen, van kézfertőtlenítőm.

2012. júl. 31. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább vastag betétet!
2012. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is csatlakozom.. a tampon és még egy betét a biztonság kedvéért..:D
2012. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!