Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez? Ez a HPV szemölcs?

Mi ez? Ez a HPV szemölcs?

Figyelt kérdés

Lányok, hölgyek segítsetek!

33 éves nő vagyok. Nemi szervemen, a szemeremdombon és a végbélnyílás környékén szemölcsszerű csomócskákat talaltam. Egyiket véletlenül elkapartam és vérzett..


2009. júl. 17. 19:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés ehhez a témához.. A HPV vírus megléte mellett jelentkezhet hirtelen hízás?
2009. júl. 17. 19:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
HPV esetében nem hallottam még hízásról, egyik ismerősömnél is diagnosztizálták ezt a vírust, de pl. nála szemölcs sem jött ki. Egy rutin rákszűrú vizsgálaton fedezték fel. Mindenképpen el kellene menni orvoshoz ahhoz, hogy megnyugodj. Mert ha jelen van benned, akkor ezt kezelni kell. Nagyon jól kezelhető egyébként és teljesen tünetmentesíthető. Ha nem mész el vizsgálatra, akkor csak fantáziálgatsz magadban és az nem jó, csak kikészülsz idegileg.
2009. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet az igen, itt van fent pár infó, én innen néztem meg, és hozzájuk járok, mert nekem a talpam van tele vele:

[link]

2009. júl. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


ilyenek a honlap szerint a HPV szemölcsök, de szerintem mindenképpen érdemes lenne megmutatnii egy orvosnak..

2009. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!