Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális 12 éveseknek?

Ez normális 12 éveseknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár barátnőm a fejébe vette hogy leborotválja a punciját. Engem is rá akartak venni, de én utána olvastam és rájöttem hogy ilyen fiatal korban nem ajánlott. Normális hogy 12 évesen leborotválják? (bocsi ha hosszú)

2012. júl. 31. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd akarja, akkor úgysem tudsz semmit tenni. Viszont Neked azért nem kell borotválnod a puncidat. Egyébként is a szőr védi a puncit a fertőzésektől, mert nem engedi rátapadni a bugyit és így egy kicsit tud szellőzni.
2012. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat:)) Megbeszéltem anyuval és szerinte sem menjek utánuk:)
2012. júl. 31. 16:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Első voltam.
2012. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valóban ne!!! Nincs semmi értelme 12 évesen , én 14 éves vagyok , és nekem még most sem ajánlották ezt a dolgot , csak , hogy babaollóval vágjam le ,hogy ne "szagosodjon" :o3 .. Szóval 12 évesen főleg ne kezd el!!! Én is nagyon megbántam , hogy elkezdtem , most már mindig kell :/
2012. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Babaollóval már 1-2 alkalommal én is levágtam, de borotválni nemhiszem. Alapból nem vagyok az a szőrös típus tehát a lábamat most kezdtem borotválni. Neked is köszönöm a választ:)
2012. júl. 31. 16:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Az első 2 válasz írója vagyok. Ha nagyon zavar a punciszőr, akkor csak ollóval azt vágd le, ami a bugyiból kilóg.
2012. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2012. júl. 31. 16:44
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Fel nem tudom fogni, hogy egy 12 évesnek miért kell borotválnia. Vagyis tudom: azért, mert a nagyobbak is így tesznek.

Jó esetben 12 évesen nem látja senki a puncidat. A szőr pedig igen is védelmet nyújt, nehezebben jutnak be a kórokozók a hüvelybe.

Ráérsz akkor leborotválni, ha majd nemi életet élsz és a párod elvárja.

2012. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszotokat:)

Mi is ezt mondtuk nekik hogy nem látja senki.

Mit mondtak erre: De átlátszik a bikini bugyin.. Oké Az ő életük, az ő testük, az ő puncijuk. Koromhoz képest elég értelmes vagyok szerintem.

2012. júl. 31. 18:49
 10/15 anonim ***** válasza:
A bikini vonallal lehet kezdeni valamit, de nem kell az egészet leborotválni. Tiszta hülyék a barátnőid!:)
2012. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!