Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok és még nem...

15 éves vagyok és még nem jött meg! Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 21:25
 1/5 anonim válasza:
Semmi, ha jobban körüljárnád a témát, akkor tudnád, hogy még nem gond. 17-18 évesen már probléma. Addig örülj.
2012. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15-16 éves már érdemes elmenni dokihoz.

Tankönyv szerint...

2012. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 16 éves korodig sem menstruálsz, akkor tényleg el kéne menned orvoshoz, bár az sem árt, ha most mész el, hiszen teljesen biztosat csak az orvos tud mondani ha megvizsgált.
2012. aug. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Először menj el nőgyógyászhoz, hogy a szervi okokat kizárja, ha ott minden ok, akkor keress fel egy jó endokrinológust!

Lehet, hogy azt mondja, hogy még várhattok, de ha olyanok lesznek a hormonértékeid, akkor jobb, ha minél előbb lát!

2012. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sokat stresszelsz? ha igen, akkor ez is lehet az oka, hogy késik.. De gondolom már van fehér folyásod, nyugi nekem is 15 évesen jött meg!
2013. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!