Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha még soha nem voltam nőgyógy...

Ha még soha nem voltam nőgyógyásznál és gyógyszert szeretnék iratni mit fog csinálni a nődoki?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem,hogy mindenképpen meg fog vizsgálni?Mindenképpen fog rákszűrést csinálni??

Légyszives írja le nekem valaki részletesen ezek hogy zajlanak és hogy milyen érzés:S

fel szeretnmék készülni mert nagyon félős vagyok meg iszonyatosan szégyenlős:S


2009. júl. 17. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoknyát vigyél, abban lépj be a dokihoz (elötte a vetkőzőbe mész) Papucsban célszerű, hogy ha megvizsgál egyszerübb levenni. ha bementél csak a szoknya legyen (felső marad) bugyi nem kell. Ha körültekintő a doki megvizsgál, kenetet vesz (vékony pálcával felnyúl), vérvétel, rászűrés (kenet). Ha nem akkor csak felirja és viszlát. :)
2009. júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én mikor voltam, részletesen kikérdezett a szexuális életemről és a menzeszemről. Érdemes őszintének lenni, túlzottan úgysem mondhatsz újat a dokinak :)

Aztán persze a vizsgálat. Én is nagyon izgultam, de ha jó az orvos akkor azért tudja oldani. Rajtam végeztek rákszűrést. Az kicsit kellemetlen volt. Vmi pici világító lámpaszerűt dugott belém, és alul a hasamat nyomkodta és kérdezett közben. Persze ezek előtt még az ujját is bedugja. Túl lehet élni. Igazából egyik sem fájdalmas, csak lazulj el. Ha nem megy a lazulás akkor elég kellemetlen lesz. Utána pedig adott egy beutalót vérvételre.

2009. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha szexelsz akkor annyira iszonyatosan szégyenlős nem lehetsz... szerintem ha szexuális életet élni már tudsz feltehetőleg elég fiatalon, ha még nem voltál nőgyógyásznál, akkor ehhez is legyen bátorságod. mindenképpen megvizsgál csinál rákszűrést, elbeszélget veled. a vizsgálat úgy zajlik hogy egy helyiségben teljesen levetkőzöl , felülsz egy székbe szétteszed a lábad, ő pedig egy fém eszközt feltol a hüvelyedbe, kitágít, szétnéz odabent és leveszi a citológiamintát. nem kellemes ez a fázis, de ki lehet bírni. a lelkisimeretes nőgyógyász megnézi a melleket is, hogy nincs-e csomó vagy akármi.
2009. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!