Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inszemináció készülünk és kb...

Inszemináció készülünk és kb mennyibe kerül az elötte lévő injekció? Hány kell belőle? és hány % esály van hogy sikerül is a dolog?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
az ár teljesen egyén és intézmény függő az intézet meg fogja tudni előre mondani. a sikeresség is több mindenen múlik. pl: azon hogy hány évesek vagytok, mi a problémátok.
2012. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!


Mi nem magánklinikára járunk, tehát az inszem ingyen van, mert a TB támogatja.

Előtte a gyógyszerek: Tab. Clostilbegyt a ciklus 3. napjától a 7. napig és Merional injekció a 3. naptól kétnaponta a 12. napig. A 12. nap volt az UH és aznap este kellett beadni a tüszőrepesztő szurit.

A gyógyszerek kb 30 ezerbe kerültek. Mást nem kellett fizetnünk.

Nekünk a doki azt mondta, hogy az inszeminációnak kb 20% esélye van.

Mi kétszer voltunk, egyik sem sikerült.

2012. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tkata81 válasza:

Szia!

Mi Tapolcára jártunk. elsőre nem volt elég a closty (kb 700 Ft)ezért kaptam 5 db merional szurit hogy megérjen a pete (kb 2600/db) aztán 1 db tüszőrepesztő szuri, ami 3000 Ft körül van. az inszem után 2 hétig napi 2x1 utrogestan ami 1700 Ft. de nekem a másodiktól már elég volt a closty, meg atüszőrepesztő és az utro, így 6000 Ft volt. magáért az inszemért nem kellett fizetni...

2012. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és sikerült?
2012. aug. 8. 07:28
 5/7 tkata81 válasza:

igen, a 4. most vagyok 11. hetes. bár most 3,5 hetet itthon kell feküdnöm :(

merre lesz neked?

2012. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

gratulálok

és ez mennyibe került?

2012. aug. 9. 16:42
 7/7 tkata81 válasza:

ahogy írtam az első drágább volt,mert akkor kellett merional is, 5 db, az 15000 ft volt, az 5 db + closty, + tüszőrepesztő, meg utána utrogestan 2 hétig, azaz összesen az első olyan 20 000 Ft volt. utána nem kellett merinal, mert a clostytól megértek a tüszőim, így a 2., 3., 4., inszem kb 5-6000 volt/inszem.

maguk a beavatkozások Tapolcán TB támogatottak, illetve az inszem előtti vérvizsgálatok 12 000 ft volt.

+ az utazás, de arra tudsz utazásit kérni a háziorvostól.

2012. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!