Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már ilyesmi veletek?...

Volt már ilyesmi veletek? Viszketés, se semmi folyás. (Normális válaszokat légyszi! )

Figyelt kérdés

Egy hete kisebb-nagyobb kihagyásokkal viszket a hüvelyem környéke. Múlt héten, amikor először jelentkezett, előtte napokig itthon voltam, semmi nyilvános wc, vagy strand.

A menzeszem előtti napon együtt voltam a barátommal, a végén véreztem is egy kicsit. Olvastam, hogy lehet attól is, hogy menzesz előtt és után pár nappal, a hormonális változások csökkentik a savasságát. A páromtól pedig semmit nem kaphattam el, az egészen biztos.

Vagy attól is lehet, mert minden nap intim mosakodó gélt használok? De az pont azért van, hogy tisztán tartsam.. nem értem.

A kisebb nagyobb kihagyások annyit jelentenek, hogy van amikor pár napig nem éreztem, aztán egy nap egyszer éreztem, és megint elmúlik.

Volt itthon canesten, azzal próbáltam kezelni, de nem mulasztotta el.

És dokihoz meg nemtudok elmenni, mert csak időpontra mehetek, és csak jövő hétre kapnék legközelebb, de vasárnap utazok el nyaralni vidékre.

Előre köszi az értelmes válaszokat.


2012. aug. 1. 11:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis a kérdés lényege az lenne, hogy mi lehet ez? és mit csináljak?
2012. aug. 1. 11:30
 2/3 A kérdező kommentje:
*viszketés, de semmi folyás
2012. aug. 1. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:
nem kötelezö mindig folyásnak lenni. mivel nem volt elég a canesten igy muszáj orvoshoz fordulnod. Ö meg is tudja nézni pontosan mi ez és tud rá adni komolyabb szert mint egy sima vény nélkül kapható canestent.
2012. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!