Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehérfolyás, viszketés mégis...

Fehérfolyás, viszketés mégis minden eredmény negatív?

Figyelt kérdés
Nyáron volt gombám, kikezeltek belőle, páromat is. Rendbe jöttem, de pár hete ismét fehérfolyás, viszketés. Visszamentem az orvoshoz, vett mintát, megvizsgált, de azt mondta minden rendben, nincs se gomba, se más. Vannak napok, amikor semmi bajom nincs, de néha megőrülök a folyástól és az állandó viszketéstől. Rohad nagy erő kell, hogy ne vakarjam meg. Mi lehet? Mit tehetek ellene?
2011. nov. 14. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez lehet intim lemosótól, vagy tusfürdőtől, vagy mosóportól ha ezek közül váltottál valamiben, lehet, hogy az új cuccban valami irritál.
2011. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem váltottam semmit, arra figyelek, mert hajlamos vagyok allergiára. Évek óta ugyanazt használom mindenből. Egyszer bevált, azóta nem kísérleteztem mással.
2011. nov. 14. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Én használnék probiotikumos kúpot a helyedben (gynophilius)

Emellett csak pamut alsónemű, tanga elfelejtve, tisztasági elfelejtve, szoros naci szintén. Az óvszerre is lehet allergiásnak lenni sajnos. Az intim mosakodók nálam is viszketést váltanak ki, a legjobb erre a területre a babtusfürdő, vagy a sima víz.

Egy cukrot sem ártana nézni..

2011. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
stressztől is lehet
2011. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!