Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel tudnám előrehozni a...

Kaarooliinaa kérdése:

Mivel tudnám előrehozni a menstruációmat?

Figyelt kérdés
még nem állt be rendesen 15 éves vagyok 1 éve jött meg 2 hét múlva megyünk nyaralni és akkor fog megjönni előreláthatólag...mivel tudnám pár napot előrébbhozni pl torna?? felüés?? görkorizás futás???
2012. aug. 2. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Miért teszitek fel a kérdést újra és újra??? Annyiszor kiírták már,hogy akár a válaszokat is elolvashattad volna.

Neked is csak azt tudjuk leírni amit előtted 120234210 embernek.

A menstruációt nem lehet sem késleltetni sem előrehozni.

Nem jó sem az ecet,citrom, puncs,nem jó sem a meleg víz sem a felülés,sem a futás,sem a görkori, sőt ha a fejeden állsz és fütyülsz az sem jó.


Fel kéne már fogni,hogy

NEM A TESTED FOG HOZZÁD ALKALMAZKODNI,HANEM NEKED KELL A TESTEDHEZ.


Vannak jó betétek,jó tamponok,és élvezd a nyaralást..

2012. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
22%

Szia!

Nekem bevált az ujjazás hátha nekem is segít de több órán keresztül csináld.Am ha stresszelsz emiatt csak késöbb fog megjönni.Én is nyaralni megyek de én ma és épp hogy "túléltem" és megjött.Sok sikert,jó nyaralást!:)

15/L

2012. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Én úgy tudom (meg nekem már be is jött), hogy pár pohár vörösbortól hamarabb megjön. Bár ha 15 vagy nem ajánlom h alkoholizálj :D
2012. aug. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a bort ne próbáld ki, akkor már inkább maszturbálj!
2012. aug. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vegyétek elő a tetves biológia kömyvet, üljetek meg a seggeteken és olvassátok el, hogy hogyan működik egy nói test.
2012. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem garantálom, hogy használni fog, de nekem ez a módszer bejött...: rozmaring tea (naponta egyszer 1 teáskanál rozmaring 4dl víz) vagy pedig ha ez nincs kéznél..és én inkább ezt alkalmazom, hogy salátára fűszerezésként szórók rozmaringot, és mindenez mellé még este egy forró fürdő.
2012. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!