Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek 12 évesen hány...

Szerintetek 12 évesen hány kilónak kéne lenni-e egy kislánynak? Nagy baj ha 40?

Figyelt kérdés
A barátnőm kislánya keveset eszik mert daginak hiszi magát és nagyon sokat fogyott. :( Nagyon szép kislány. De nem tudom mit tegyek barátnőm is kétségbe van esve. :(

2012. aug. 2. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hiányzik a magasság adata.
2012. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
150 cm pontosan most voltunk együtt vidámparkba és ott mondta. :(
2012. aug. 2. 22:01
 3/6 anonim válasza:

Lehet,hogy picit sok a 40,mert a húgom is ennyi idős és 30 körül van,pedig nem sovány és nem is alacsony.

Persze függ a magasságtól is,de ezt így nem lehet tudni,anélkül,hogy látnánk őszintén ti hogy látjátok duci vagy sem?Vagy fejlett a korosztályához képest?

Fontos,hogy az anyja hogy áll hozzá,ne biztassa az evésre,de ne is vonja meg tőle.El kell magyarázni neki dolgokat,hogy hogy is működik ez,akármilyen fiatal is.

Járjanak el együtt biciklizni,szaladni vagy bármit,ami megmozgatja a gyereket,jót fog tenni mindenkinek.Fontos,hogy legyen sikerélménye olyan sportot válasszanak,amit szeret a kislány,legyen kedve hozzá.A sport csodákra képes.Emellett főzzön az anya egészségesen magyarázza el,hogy ezt és ezt nyugodtan eheti és,hogy a nem evésnem módszer.Persze nem szabad túlzásokba esni,éreztetni kell azt is,hogy úgy szép,ahogy van.Jót fog neki tenni,ha együttműködnek a szülei és ők is áttérnek kicsit egészségesebb életmódra,a későbbiekben is pozitívan fog hatni.

Ezt mind tapasztalatból mondom,mert végigmentem ezeken én is,csak a szüleim nem álltak mellém,magamnak kellett csinálnom mindent,de nagyon jól jött volna ha úgy állnak hozzá,ahogy leírtam.

2012. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 40 kiló tökéletes!


Se nem sok, se nem kevés.


[link]

2012. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
150 centihez nagyon jó a 40 kiló!
2012. aug. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat4 Sokat segítettetek!!! :)
2012. aug. 3. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!