Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombi mikorra folyik ki?

Canesten kombi mikorra folyik ki?

Figyelt kérdés
Tegnap este raktam fel egy hüvelytablettát és még mindig egybe volt. Mivel még nem használtam eddig soha nem tudtam hagyjam-e még bent vagy vegyem ki. Kivettem, ugyan olyan volt mint mikor feltettem, ugyan akkora. Most akkor tegyek fel egy másikat? És ha egyszer nem oldódik fel akkor mégis hogyan kell 3 napon keresztül használni? Egyiket a másikra és a végén lesz ott 3 tabletta? Mennyi idő alatt kéne oldódnia és kifolynia?
2012. aug. 2. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem folyik ki, csak kioldódik belőle a hatóanyag. Nekem fehér morzsás izé formájában szokott kijönni, de volt már, hogy nem is másnap, csak harmadnap jött ki. Nem tudom, hogy vetted ki egyben, mert azért az megpuhul, nem marad kemény. Szépen csináld végig, ki fognak jönni előbb-utóbb.
2012. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát én se értem hogy hogyan lehetett még mindig egybe tegnap este óta ma estéig. És akkor az se baj hogy ha nem oldódik fel mondjuk a ma esti holnap estig? Rakjam fel rá a következőt? Akkor 2 fog ott lenni?!

Amúgy egész nap nem jött ki belőle semmi se.

2012. aug. 3. 00:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, tedd be a következőt, az előzőben már nincs benne a lényeg, nem fogsz "mérgezést" kapni. Az a lényeg, hogy ne legyen szünet, a 3 tabi, három napig tartson.

Valószínűleg szárazabb a hüvelyed az átlagnál, és nem tud kicsúszni a fölösleg. De előbb utóbb, hidd el, ki fog jönni. Azért tisztasági betéttel készülj rá, nehogy akkor jöjjön ki ,amikor nem számítasz rá.

2012. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké akkor felteszem, bár az elsőt elpazaroltam. Száraznak nem száraz mert pont a folyás miatt használnám
2012. aug. 3. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!