Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy a mindennapo...

Az normális, hogy a mindennapokban is tisztasági betétet kell használnom a folyásom miatt?

Figyelt kérdés
Mindig ilyen volt,fertőzésem sincs...
2009. júl. 18. 22:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy valamilyen betegségem van?
2009. júl. 18. 22:23
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, ha pedig valóban nem áll semmi kóros a háttérben, akkor próbálkozz kamillás ülőfürdővel, ill. kérj tanácsot a dokitól.
2009. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
...amíg nem vizsgáltak ki, addig igen, lehetséges valamilyen fertőzés, betegség.
2009. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz. ha nem viszket csak folyik és semmi egyéb bajod sincs, akkor normális. De azért állandóan se hordhatsz betét, nem túl egészséges.
2009. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Valóban beszéld meg nődokival, de szerintem vannak ilyen nők. Nekem is ilyen. Minden nap hordom a tisztasági betétet. Sokkal komfortosabb érzés, főleg így nyáron a hőségben nem fülledsz be... Mondtam a nődokinak, megvizsgált, mondta, hogy nincs semmi. Szerintem örülj neki, hogy nem vagy száraz, az szerintem sokkal rosszabb.

A párom is örül neki ;)

2009. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is használok minden nap.
2009. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha még nem vizsgáltak, azért a biztonság kedvéért nem árt, ha már vizsgáltak és negatív, akkor ez van. De ilyen melegben nem is rossz az a tisztasági betét. Nem tudom, használsz-e intim mosakodót fürdésnél (Lactacyd - én használok), esetleg megpróbálkozhatsz vele, hátha ebben is segít valamennyit.
2009. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a tisztasági betét így nyáron nem a legjobb, mer bepállik, azt ha eddig nemvolt, akkor majdmost lehet fertőzésed.

amúgy van akimár azért az 1-2 csíkért is tisztaságit tesz be, amit a folyás hagy a fehérneműn, sztem ezért baromi felesleges, nekemis van folyásom, 1-2 csík, néha csakegykis foltocska, vagy vmi alakzat..:D de nemfoglalkozom ezzel, 2 nőgyógyász is megvizsgált, és nincsen semmi bajom.

2009. júl. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
00:31 - Az én tisztasági betétem soha nem pállott be, akármilyen időjárás legyen is. Úgy tűnik, jó minőséget használok...
2009. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
:)) akkor sem egészséges. mintha bundabugyit hordanál.
2009. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!