Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat, hogy emiatt...

Előfordulhat, hogy emiatt fáztam fel?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdtem az új munkahelyemen, ahol vagyunk 6-an egy irodában, nem ismerek senki, most ismerkedek mindennel.

Beindítják minden nap a légkondit, és leveszik ilyen 17-20 fokra, nagyon hideg van bent. A többiek is pólóban meg rövidgatyában vannak.

Hétfő, kedd papucsba mentem dolgozni, de nagyon fáztam bent, felüdülés volt kijönni onnan egy kicsit.

Aztán szerdától már cipőbe mentem, és vittem be pulcsit, amit jóformán le se vettem, amíg bent tartózkodtam.

De mégis felfáztam.

Lehet attól, hogy a lábam fázott nagyon, és az okozta a felfázást?


2012. aug. 3. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű.
2012. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lehet,és attól is hogy nincs hozzászokva a szervezeted a légkondihoz,a derekadra is nagyon vigyázz.

mindamellet szerintem ennyire nem is normáéis lehűteni.

2012. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Oké, köszi..a szék nem hideg, ilyen párnázott, csak ebben nem voltam biztos, hogy lábon keresztül is fel lehet-e fázni...:S

Hát szerintem sem, de ők 5-en bírják ezt (pólóban, rövidnadrágban ülnek bent)...amúgy a légkondival nincs bajom, ha ilyen 26 fokra van állítva, de a 17!! Ha kint annyi az idő, akkor bent már majdnem lehet fűteni...

2012. aug. 3. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
17 fok az nagyon kevés, ha nem vagy rendesen felöltözve. Simán lehet, hogy ettől fáztál fel.
2012. aug. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 22 fok a normális hosszabb tartózkodásra. Persze, attól is függ, hogy kint hány fok volt, mert pl. ha kint 30 vagy annál is több, akkor a benti hőmérséklet ne legyen 25-nél kevesebb.
2012. aug. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez a héten volt, és nálunk (Alföld közepe) simán volt minden nap 30 fok, vagy több.

Ma már kicsit jobb, mert derékmelegítőbe voltam itthon, és folyamatosan ittam a teát.

Hétfőn lesz majdnem 40fok kint, kíváncsi leszek, hogy hogyan állítják majd, de alapból cipőbe megyek, és viszek be pulcsit, amit vagy felveszek, vagy a derekamra kötöm.


Az előző munkahelyemen is volt légkondi, de ott ketten voltunk egy irodában, és a kolleganőm se nagyon szerette, és csak akkor kapcsoltuk be, amikor már 35 fok volt kint, de bent akkor is 28ra állítottuk, még úgyis hűvös volt bent.


Arra is gondoltam, hogy viszek be kis szőnyeget, valami lábtörlőt, hogy ne a hideg kövön legyen a lábam. Biztos nevetséges, de inkább, mint a felfázás!

2012. aug. 4. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne szabad 4-5 foknál nagyobb különbségnek lenni a kinti és benti hőmérséklet között.
2012. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok új kérdést kiírni, de ma reggel arra keltem, hogy nagyon fáj a derekam, pedig már mindent megteszek, hogy jobban legyek (téli, meleg pulcsi a derekamon, cipő, hosszúnadrág, sok tea, folyadék)


Átterjedt volna a vesémre??

2012. aug. 8. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha mozgásra változik a fájdalom, akkor inkább az ízületeid nem birják a hideget:)

Nagyon nem egészséges igy a légkondi. Kollegáidnak nincs baja ..még. Reméljük nem is lesz. Nem lehet velük megbeszélni, hogy ne vegyék le ennyire?

2012. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ők bírják..ők kezelik a kapcsolót.

Új munkahely..nem ismerek senkit, ha még ígyis rossz lesz, akkor szólok, de olyan kellemetlen, hogy új vagyok,és máris problémás..nyilván nem tehetek róla, de rossz így kezdeni az új helyen.


Mindegy, holnap doki..muszáj

2012. aug. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!