Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A májfolt ciki vagy cuki?

A májfolt ciki vagy cuki?

Figyelt kérdés
Van egy az arcomon és érdekelne, hogy erről mások mit gondolnak. Megkérdeztem már barátokat, család tagokat s azt mondták, hogy aranyos vagyok vele. De ők lehet csak jót akarnak és azért mondják. Ezért szeretném megtudni. A májfolt az arcomon van a számmal egy vonalban jobb oldalt és olyan 1-2 cm között van. Gyerek korom óta ott van, csak mielött vki gyógy teákat ajánlana meg tisztitó kurát. Nem viccelek olyan is volt már.:)Elöre is köszi a válaszolat és légyszí mindenki azt írja, amit téleg gondol.

#ciki #májfolt #májfolt arcon
2012. aug. 3. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:

A májfolt lehet akár cuki is ,(nem tudom, mert nem láttam még arcon májfoltot) de hogy cikinek nem ciki, az is biztos.

Elég gáz az az ember, aki cikinek gondol egy olyan dolgot, amiről más ember nem tehet.

Te így születtél, és ez nem kinevetendő.

Legalább van rajtad vmi nem mindennapi dolog.

Ne érezd magad rosszul e miatt!! :)

Ez legyen a legkevesebb szépséghibád :P

2012. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))) Ez nagyon jól eset. :DDD
2012. aug. 3. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Meg ha nem is anyajegy, de ezt is lehet szépségflastromnak mondani, szóval viseld jó szívvel, ez még véletlenül sem ciki.
2012. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem ciki, amiről nem tehetsz!!!
2012. aug. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nagyon jól esenek ezek a válaszok. :)))
2012. aug. 4. 10:05
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is van májfoltom, sőt csak 1 éve jöttem rá kb. amikor a doki megemlítette. :D nekem a hasamon van egy kisebb folt a köldökömnél, és igazából nem is zavart sohasem, és még most sem. azt hittem hogy csak egy kicsit nagyobb, és halványabb anyajajegy. :D
2012. aug. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
XDXD Előfordult már velem , hogy megkérdezték mi ez az arcomon, mondtam májfolt, sokan nem is tudták miről beszélek :) azt hiték anyajegy :)
2012. aug. 5. 11:38
 8/8 Lora1328 válasza:
Szerintem nem ciki. :) Nekem is a köldökömnél van :D
2012. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!