Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ciki menstruációs...

Csajok! Ciki menstruációs sztorik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer átáztam a suliban és úgy szóltak, hogy héé figyi... Azóta nem betétet használok...
2012. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Hasonló, mint az előző válaszoló, csak épp egy osztálykirándulás alkalmával. Végig bent ültem a buszban :/ Viszont nagyon rendesek voltak az osztálytársaim, az egyik srác még a farmerdzsekijét is kölcsönadta, mert az én felsőmet inkább a derekamra kötöttem, hogy valahogy haza tudjak menni...
2012. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Pár éve kórusban énekeltem,és ki kellett állnom szólózni,és éneklés közben csak azt hallottam hogy röhögnek mögöttem,mikor visszamentem a csoporthoz,(közben a közönség is láthatta)közölte velem a csoportban mellettem álló hogy véres a nadrágom...

Még elmenekülni sem tudtam szégyenembe,tovább kellet kínosan énekelnem.

2012. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Kedves 2. Válaszoló! Én is fiú vagyok és én is ugyanazt tettem volna, mint az a fiú, akiről írtál. Nagy bunkóságnak tartom, hogy sokan olyan dologért cikizik a lányokat, ami bárkivel előfordulhat, és nem tehet róla!!!
2012. aug. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

A suliban infó órán, ahol olyan székek vannak,ami szürke anyagból van, átáztam, és olyan lett a szék..

Amikor vége lett az órának, muszáj volt felállnom, és a tanár észrevette, hogy ott hagyok egy nagy foltot a széken, megkérdezte, h mi az ott. El kellett neki mondanom, h én voltam. (férfi tanár volt egyébként)

Elég gázul éreztem magam.

2012. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Kedves tegnapi 23:14-es Válaszoló! Ha nem volt bunkó Veled a tanár, akkor nem baj, hogy férfi volt. Férfiak is tudják, hogy mi a menstruáció, vagy legalábbis tudniuk kell. Az előtted lévő válasz írója vagyok.
2012. aug. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

igen:) tudom, kedves volt a tanár velem.

De valahogy mégis cikinek éreztem.

Azóta nem voltak ilyen helyzetek, mert időben elmentem wc-re.

2012. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%

Egy pár hónapja osztálykirándulni voltunk strandra...és mivel mindig ilyen szerencsés vagyok.pont aznap reggel megjött.Nem mondhattam le, tampont meg nem tudok használni, ezért vittem a bikinim, bugyit és egy hawaii mintás rövidnadrágot, hogy az lett felette..Szépen napozok, utolsó betét, ami nálam ki bír 4 órát, napozok szép nyugodtan, minden rendben volt, egy páran akik kérdezték miért nem fürdök elmondtam, viszont a fiúk orrára nem akartam kötni, ami nagy hiba volt, mert ketten megfogtak és úgy dobtak bele a vízbe...a betétem elázott,hazaúton meg átáztam...imádom az osztálytársaimat..:D

13l

2012. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
A 4-es és 6-os válaszoló vagyok. Na ezért kell a fiúkkal is beszélni a menstruációról, hogy ne történhessen meg az, ami az előző válaszolóval.
2012. aug. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
95%

Egyszer otthon haveromékkal medencéztünk,

10 nap volt még a menzeszem megjöveteléig, tehàt meg sem fordult a fejemben, hogy megjön. Egyszer megigazítottam a fürdőruha alsómat, és a kezem veres lett.... kicsit hangosan megszólaltam, hogy úristen. Na most mindenki rámnézett a medencében. Erre megszólalt valaki, hogy: mivel vágtad el az ujjadat ??- Valaki hozzon sebtapaszt.Beragasztottam az ujjamat és beszaladtam a házba :"D Megnyugodtam, hogy nem jöttek rá...

2013. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!