Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg tudok gyógyulni?

Meg tudok gyógyulni?

Figyelt kérdés
Évek óta van hüvelygyulladásom. Ezerszer voltam nőgyógyásznál. Két hétig volt jó maximum a kezelés után. Nagyon figyelek a higiéniára, az étkezésre, az öltözködésre. Nem hiszem, hogy meg tudok gyógyulni, pedig nagyon szeretnék. Eddig semmi nem vált be.

2012. aug. 5. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a méhszájsebfagyasztás oldotta meg ezt a problémámat. Az orvosod nem említette, hogy lehetséges, hogy méhszájsebed van? Csak egy orvosnál jártál, vagy többnél is?
2012. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Két orvoshoz jártam. Az elsőnél semmi változás nem volt, a második elérte, hogy néha megszűnjön a tünet. Demeguntam, hogy havonta járjak, és a sűrű antibiotikumozás sem tesz jót a szervezetemnek...
2012. aug. 5. 20:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Még soha nem mondta senki, hogy méhszájseb lenne. Csak, hogy idült hüvelygyulladás.
2012. aug. 5. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Helló sorstárs! Bár tudnék vmi biztatót mondani! Jelenleg a kísérletezés stádiumában tartok 12 évnyi irgalmatlan szenvedés után, ha nekem sikerül, akkor neked is van remény. Ha így lesz, azonnal üzenek... Addig is, jobbulást!
2012. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Magánorvosnál próbálkoztatok?

Nyilvános wct használat előtt is lehúzzátok? Próbálkoztatok már a sheweevel? Ez egy női pisilőeszköz, ami lehetővé teszi, hogy ne kelljen a wc felé guggolni, hanem állva is meg lehessen oldani a pisilést. Érdemes venni, én elég sokszor hasznát veszem, ahogy nővérem is. Mióta ezt használja, azóta nem jött elő semmilyen fertőzése, pedig eléggé hajlamos volt rá (félévente egyszer-kétszer járt különböző panaszokkal a nőgyógyászhoz.) Nem azt mondom, hogy csodaeszköz, de annak sokat segít, aki különböző helyekről szedi össze a fertőzéseket.

2012. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem próbálkoztam magánorvosnál, illetve de, úgy kezdte, hogy 30ezer ft. Erről az eszközről még nem hallottam, majd utánanézek, köszi! Amúgy igen, lehúzom a wc-t, és a kilincset is zsepivel vagy wc papírral fogom meg.
2012. aug. 5. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebbe a cipőben járok, bár most úgy néz ki gyógyulok!(bár nem akarom elkiabálni), én is 4 éve küszködöm ezzel a problémával, számtalan orvosnál jártam, gyógyszereztek,és max 2 hét volt ami tünetmentes, utána kezdődött minden elölről! Végül meguntam az orvosokat, megvettem a Protexin Candid Plus-ot, és a Protexin GynOphilust, a kúpot már elhasználtam, de a tabit még szedem (csak elég húzós ára van), előtte ittam echinacea cseppet, és grapefruit cseppet, valamint változtattam az étrendemet, és vasalom a fehérneműmet! Remélem gyógyultnak mondhatom magam! Nekem ezek segítettek!

Sok sikert

2012. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7-nek

Nem akarlak elkeseríteni, remélem neked használ majd a Gynophilus, korábban nekem is abban volt minden bizodalmam, de nem vált be. Három vagy négy dobozzal is elhasználtam (majdnem egy év alatt), mégis mikor legutóbb nőgyógyásznál voltam, kiderült, hogy egy átkozott laktobacillus sem tapadt meg. A doki azt mondta, azért, mert ösztrogén nélkül ez nemigen működik, úgyhogy gynoflort írt, aminek a hátránya, hogy baromi drága és csak orvos írhatja föl. Én most épp ezzel kísérletezem...

#4 voltam...

2012. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress rá Dr. Ujházy András oldalára, ez a szakterülete, fel vannak tüntetve az árai, és házilag használható tesztet is lehet rendelni nála.
2012. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!