Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen típusú tampont használj...

Milyen típusú tampont használjak evezéshez ha eddig egyikkel sem próbálkoztam még? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Segítségre lenne szükségem: a menstruációm alatt végig evezőtáborban leszek. Ez lesz az első evezőtáborom, semmiképp nem szeretném kihagyni. Csak eddig még soha nem használtam tampont felhelyezési gondok miatt, de talán egy minit bevállalnék most ha muszáj... csakhogy az erősebb napokon úgy számoltam, hogy nagyjából óránként kéne a miniket cserélni - vagy még így se hatékony? és kivitelezhető ilyen sűrű csere evezésen? Óránként cserélve nem szárítja ki?

Gondoltam arra hogy normál+aplikátor legyen. Aki simán nem tudja felrakni, annak ezzel tuti biztos, hogy sikerül?

Utolsó kérdés: ha betétet használok, az nagyon fertőzésveszélyes, vagy csak gusztustalan? Tudjátok, ha minden kötél szakad... :(



21L



2012. aug. 6. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Hát nézd... az erősebb napokon talán az óránkénti cserélés sem lenne elég ha minit akarsz használni. Ha a mini felmegy akkor simán menne a normál is, vagy nagyobb. Amúgy keresd a boltokban az olyan tamponokat amikhez van egy ilyen felhelyezősegítő kis tartó akármi.... abba eleve benne van a tampon és könnyebb a felhelyezés is. Nem tudom érted-e melyikről beszélek. Én is azt használom, de csak mert ha éppen olyan helyen vagyok, hogy nincs lehetőségem kezet mosni előtte, akkor így az sem gond, mert nem az ujjaddal nyomod fel. A betétet önmagában nem javaslom.... esetleg kiegészítésnek, ha átázna a tampon és nem tudsz hirtelen hova menni váltani.
2012. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aplikátoros, igen... remélem jó lesz. Köszi!
2012. aug. 6. 01:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugottan használd, de ne minit... Ja, és én úgy szoktam, hogy teszek alá betétet is, így nekem jobb érzés. (nem kell félnem, hogy átázok) De cserélned azt minenképpen kéne a cuccot, bármit választassz. Hajrá, és ne parázz:)

Nekem edzőtábor alatt lesz meg :I

2012. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm.
2012. aug. 6. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!